Na kortach ŁKS Łódź rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny do lat 10 i 12 dziewcząt i chłopców. Turniej prawie we wszystkich kategoriach toczył się pod dyktando zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Wśród skrzatów trzy pierwsze miejsca w singlu zajęły "Kozice". Zwyciężył Piotrek Szymański pokonując w finale 6/1,6/4 "świeżo upieczonego" wicemistrza Polski krasnali w singlu i deblu - Piotrka Millera, a trzeci był Artur Patura. Finał debla skrzatów także był wewnętrzną sprawą zawodników trenera Wiesława Kozicy. W finale Piotrek Miller i Michał Sikorski ( brązowy medalista V MP krasnali ) pokonali 6/2,6/4 swoich kolegów Artura Paturę i Piotrka Szymańskiego.

Turniej skrzatek wygrała Kaja Śpiewak TUKS Kozica pokonując w trudnym meczu brązową singlową medalistkę mistrzostw Polski krasnalek i srebrną deblową- Ewę Żyłkę z MKT Łódź 5/7,6/2,6/2. Miejsce czwarte po porażce 4/6,4/6 z Magdaleną Kądzielewską GST Gliwice wywalczyła Marysia Białek TUKS Kozica.

Puchary w kategorii krasnali, podobnie jak i u skrzatów, także w komplecie "wylądowały" na półkach zawodników TUKS Kozica. Zwyciężył Artur Patura pokonując 6/0,6/1 swego młodszego o rok Michała Sikorskiego, a w meczu o trzecie miejsce Patryk Garwacki pokonał 7/5,6/4 Kacpra Maciejewskiego z UKS Tenis SP 41 Łódź.

Jedynie w kategorii krasnalek, która toczyła się pod nieobecność zawodniczek TUKS Kozica zwyciężyła Magdalena Kądzielewska GST Gliwice przed Magdaleną Ścibiorek UKS Tenis SP 41 Łódź.

Rozegrane przed tygodniem V Mistrzostwa Polski Krasnali oraz ponad chyba trzysetny WTK i X innych imprez po raz n-ty pokazują niektórym piotrkowskim klubom-konkurentom o rzekomym w ich mniemaniu dobrym kierunku szkoleniowym. Trzeba im powiedzieć prosto w oczy, że nie obrali właściwej drogi, a wręcz swą pychą, zaściankowością i mikroklubową atmosferą sami zapędzają się w ślepy zaułek. Szkoda tylko, że cierpią na tym "trenujący" tam zawodnicy i w niczym nie zorientowani, finansujący całe przedsięwzięcie Rodzice.. Procent ich sukcesów można by oszacować w stosunku do osiągnięć klubu TUKS Kozica jak 1: 50, nikogo nie obrażając. Analizę sukcesów zawodników naszego klubu można dokonać w dowolny, wieloraki sposób, ale każda w przytłaczającym stopniu wypadnie zdecydowanie na niekorzyść naszych lokalnych klubów-konkurentów. U nas wystarczy najłatwiej kliknąć na stronie klubowej w link sprawozdania...