Wspaniale spisała się na kortach Tenis Spora w Luksemburgu w europejskim turnieju ETA 3 BAMBESCH JUNIOR TOUR 2008 RENE GOY młodziczek do lat 14 zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Natalia Siedliska.

"Natka" dotarła w singlu do ćwierćfinału, a w deblu zajęła drugie miejsce. Luxemburski turniej jest najbardziej udanym ze wszystkich dotychczasowych startów Natalii w turniejach European Tennis Assotiation.

W singlu w I rundzie nasza zawodniczka rozstawiona z nr 8 pokonała 6/0,6/1 zawodniczkę z Belgii Caroline Daxhelet, a w II 6/4,6/2 Holenderkę Mireille Hermans. W ćwierćfinale niestety uległa późniejszej triumfatorce całej imprezy nr 1 turnieju Czeszce Barborze Krejcikovej 1/6,2/6.

W deblu w parze z Niemką Laurą Werner, dzięki wysokiej sumie rankingów europejskich, para Siedliska - Werner rozstawiona została z nr 2. W I rundzie miały wolny los, w ćwierćfinale pokonały 6/1,6/2 Sharon Pesch Luxemburg i Julię Zeelner Niemcy, a w półfinale 6/3,6/7(6),6/2 siostry Tayisiyię i Yanę Morderger z Niemiec. W finale Natalia i Laura musiały uznać wyższe umiejętności pary Czeszek Barbora Kejcikova - Andrea Martinovska i po zaciętej walce uległy 2/6,6/7(7) zajmując drugie miejsce.

Po tym turnieju 13-letnia Natalia z dorobkiem 75 punktów awansowała na 290 pozycję europejskiego rankingu ETA, a wśród 16 polskich sklasyfikowanych tam zawodniczek jest już 4.