Na kortach Ośrodka "Alpina" w Muszynie-Złockie koło Nowego Sącza rozegrano Finał Letnich Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatów do lat 12 w tenisie. W finale udział wzięło 8 najlepszych drużyn z Polski, które pokonały etap rozgrywek wojewódzkich i regionalnych.

W finale wystąpiły następujące drużyny według tzw. siły bonusów: TUKS Kozica Piotrków Tryb. - 264 bonusy, STT Fakro Nowy Sącz - 240, SKT Sopot - 184, KS Warszawianka Warszawa - 176, KS Promień Opalenica - 144, MKS 1985 Szczawno Zdrój 136, TKT Tikkurila Tarnów - 112 i KS Budowlani Olsztyn - 72.

Drużyna skrzatów TUKS Kozica Piotrków Tryb., rozstawiona z nr 1, w składzie: Michał Dembek, Paweł Kozica, Paweł Zawisza, Piotr Dudek i Miłosz Gala spisała się wspaniale zdobywając tytuł wicemistrza Polski !!! W pierwszym meczu w ćwierćfinale TUKS Kozica zmierzył się z drużyną TKT Tikkurila Tarnów pokonując swych przeciwników pewnie 6/0. W półfinale TUKS Kozica pokonał KS Promień Opalenica 5/1, a w finale zmierzył się z drużyną gospodarzy STT Fakro Nowy Sącz / rozstawioną z nr 2/.

Od początku mistrzostw TUKS Kozica wraz z drużyną STT Fakro uważani byli za faworytów mistrzostw. Obie drużyny dotarły do finału bez większych problemów.

W finale STT Fakro pokonało TUKS Kozica Piotrków Tryb. 4/2. Punkty w meczu zdobyli dla Piotrkowa - Michał Dembek w singlu pokonując po dwu i pół godzinnym meczu rakietę nr 1 Oskara Michałka 6/7(4),7/6(6),10/7 oraz debel Michał Dembek - Paweł Kozica, pokonując 7/5,6/2 Oskara Michałka i Konrada Konopackiego, choć przeciwnicy prowadzili już 0/4 w pierwszym secie. LDMP rozgrywane są według formuły: dwa deble i cztery single.

Dla Pawła Kozicy i Pawła Zawiszy był to drugi medal drużynowych mistrzostw Polski w tym sezonie, bowiem zimą w hali w Puszczykowie k/Poznania zdobyli brązowe medale.

Ten srebrny medal to już 69 medal mistrzostw Polski zawodników trenera Wiesława Kozicy.