W dniach 06-07.09.2008 na piotrkowskich kortach OSiR-u TUKS Champions Team zorganizował 26, jak wynika z numeracji kalendarza turniejów WZT Łódź, Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny krasnali i skrzatów.

Wśród krasnali do lat 10 zwyciężył Artur Patura TUKS Kozica Piotrków Tryb., który pokonał kolejno: w ćwierćfinale 6/4,6/3 Marcina Morawskiego NST Łódź, w półfinale 6/2,6/4 Jakuba Kozioła UKS Tenis SP 41 Łódź i w finale swego kolegę klubowego Patryka Garwackiego 6/0,6/2. W turnieju krasnali zadebiutowali nasi najmłodsi zawodnicy: 8-latek Filip Sobisz i 7-latek Michał Kaźmierski. Obaj pomimo porażek w pierwszych swych spotkaniach stwierdzili, że będą chętnie uczestniczyć w turniejach WTK krasnali.

Turniej krasnalek wygrała z dużą przewagą umiejętnościową utalentowana reprezentantka GST Gliwice 9-letnia Magdalena Kądzielewska, druga była Magdalena Ścibiorek UKS Tenis SP 41 Łódź. Z zawodniczek naszego klubu 6 była Lena Chodorowicz, a 9 - Kasia Mroczkowska.

Turniej skrzatek do lat 12 zdominowała reprezentantka TUKS Kozica Piotrków Tryb., rozstawiona z nr 1 Karolina Śpiewak. W finale pokonała ona 5/7,6/4,10/6 swoją partnerkę deblową Michalinę Jędrzejczak z UKS Tenis SP 41 Łódź. Wcześniej Karolina, dochodząc do finału pokonała 6/2,6/4 zwyciężczynię turnieju krasnalek Magdalenę Kądzielewską GST Gliwice oraz 6/2,7/5 wicemistrzynię Polski krasnalek Karolinę Owczarek z TUKS Champions Team Piotrków Tryb. Karolina Śpiewak wraz z Michaliną Jędrzejczak zostały triumfatorkami debla pokonując w finale 5/7,6/3,10/8 Karolinę Owczarek Tuks Champions Team i Ewę Żyłkę z MKT Łódź.

W finale skrzatów Michał Łągwa TUKS Nortenis Piotrków Tryb. pokonał Miłosza Galę TUKS Kozica 6/4,6/3, a do ćwierćfinałów dotarli z TUKS Kozica zdobywając także kolejne punkty do klasyfikacji PZT skrzatów - Artur Patura, Piotr Szymański i Wiktor Przybylski. Trzecie miejsce zajął wicemistrz Polski krasnali Piotr Miller TUKS Kozica, który po dobrym meczu uległ w półfinale późniejszemu triumfatorowi imprezy, o rok starszemu Michałowi Łągwie 6/7(3),3/6. Turniej debla skrzatów "zgarnęli" Piotr Miller i Michał Łągwa pokonując w finale 6/4,5/7,10/4 Michała Sikorskiego i Wiktora Przybylskiego - obaj TUKS Kozica.