Rewelacyjnie spisała się w X Mastersie BT MJ Wilson Tour 2008 do lat 9 rozegranym na kortach TC MJ Brno- Luŵ?nki zawodniczka naszego klubu, reprezentująca w Czechach barwy jednego z najsilniejszych klubów TK Agrofert Prostejov - Ania Slovakova.

Ania wygrała cały turniej Masters potwierdzając swój prymat wśród rówieśniczek do lat 9 w Czechach. Przypomnijmy, że w tym roku Ania na piotrkowskich kortach zdobyła dwa tytuły mistrzyni Polski zarówno w singlu, jak i w deblu. Wygrany brneński Masters to obrona tytułu Ani sprzed roku. Tu jako ośmiolatka wygrała cały cykl Wilson Tour i turniej podsumowujący właśnie w ubiegłym sezonie. Wśród chłopców triumfował wtedy także zawodnik naszego klubu - Piotrek Matuszewski.

Wszyscy zawodnicy, którzy wywalczyli sobie prawo do występu w tegorocznym Mastersie stawili się w 100 procentach. Rywalizujący zawodnicy i zawodniczki podzieleni zostali odpowiednio na dwie grupy. Ania zakwalifikowała się do grupy B, gdzie zagrały: Slov?kov? Anna (Prostejov), Bolfov? Tereza (Prostejov), Kerd?kov? Petra (Bratislava), Matu?ov? Barbora (?amor?n), Matej?akov? Kristy (TC-MJ TENIS). Ania swój awans z grupy na pierwszym miejscu zapewniła sobie dzięki zwycięstwu 7/5 nad najgroźniejszą rywalką z grupy Terezą Bolfovą. Półfinał wygrała gładko 4/1,4/0 z Moniką Behounkovą (Li?ov), a w finale pokonała jeszcze raz Terezą Bolfovą 4/0,5/3.

Jak stwierdził inicjator całej imprezy - Michal Juda, w ciągu 10 lat przez wszystkie turnieje przewinęło się około 1900 uczestników. Najlepsi z nich zostali wspaniałymi reprezentantami i mistrzami, a pozostali grają w tenisa dla przyjemności.

Pierwszy cykl turniejów, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Michal Juda, odbył się w Brnie-L??ni w 1999 roku. Od tego czasu minęło już 10 lat, a turniej z roku na rok rozrasta się. Każdy Masters poprzedzony jest cyklem kilkunastu turniejów, w których zbiera się punkty, by w nim wystapić. W tym roku w całym cyklu uczestniczyło 117 chłopców i 94 dziewczęta i z pewnością należy stwierdzić, że jest to największy i najbardziej prestiżowy turniej tej kategorii wiekowej u naszych południowych sąsiadów.

Zwycięzcy Mastersa oprócz pucharów, dyplomów i nagród mieli także prawo podpisania kontraktów sprzętowych ze sponsorującą turniej firmą Wilson.