Na kortach ŁKS Łódź w deszczowy, zimny weekend rozegrano Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie do lat 10. W turnieju wzięła udział cała czołówka zawodników TUKS Kozica potwierdzając dominację w tej kategorii. Na ŁKS-ie z TUKS Kozica zagrali: Piotr Miller, Artur Patura, Michał Sikorski, Patryk Garwacki i Ada Sosnowska.

Wśród chłopców wystartowało czterech zawodników trenera Wiesława Kozicy i wszyscy czterej zajęli miejsca 1-4. Rywalizowano systemem "każdy z każdym" w dwóch grupach. Pierwsze miejsce w grupie A zdobył zgodnie z oczekiwaniami, tracąc zaledwie jednego gema, lider rankingu wojewódzkiego - Piotr Miller, a drugie Michał Sikorski. Grupę B wygrał podobnie Artur Patura tracąc zaledwie 4 gemy, a drugi był Patryk Garwacki.

W finale Piotrek Miller po raz trzynasty w tym sezonie pokonał Artura Paturę 6/3,6/4, a w walce o trzecie miejsce Patryk Garwacki pokonał Michała Sikorskiego 7/6(6).

Ada Sosnowska grając w grupie zajęła drugie miejsce, pokonując 6/4 Karolinę Banaszczyk, 6/3 Agatę Bociek i 6/2 Darię Walczak - wszystkie ŁKS Łódź, a uległa jedynie drugiej w rankingu wojewódzkim Zuzannie Marciniak z MKT Łódź 3/6. W meczu o trzecie miejsce Ada uległa 5/7 Karolinie Szmit KS Śnieżka Karpacz. Karolina to córka pierwszego trenera naszej srebrnej medalistki olimpijskiej z Pekinu - Mai Włoszczowskiej. Turniej wygrała Magdalena Ścibiorek UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując w finale 6/3 Zuzannę Marciniak z MKT Łódź.

Długoletni, zaplanowany proces treningowy Piotrka Millera i Artura Patury dał efekt w postaci 13 już finału WTK w tym sezonie, no i oczywiście pierwszego i drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej krasnali do 10 lat w Łódzkiem. Brawo chłopcy!!! Tak trzymać teraz w skrzatach, bo z krasnalami będziemy się powolutku żegnać!!!