Na piotrkowskich kortach OSiR zorganizował Tenisowy Turniej Zakończenia Sezonu 2008. Bardzo dobrze zaprezentowali się w nim, potwierdzając swe wysokie umiejętności techniczno-taktyczne, trenerzy TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Bartłomiej Sobczyk i Wiesław Kozica. Obaj wygrali turnieje singlowe w swych kategoriach wiekowych, a w deblu open grając razem byli drudzy.

Turnieje singlowe /po jednym secie/ grane były w grupach systemem "każdy z każdym" w kategorii do 40 lat i powyżej 40 lat.

Bartłomiej Sobczyk zwyciężając w kategorii do 40 lat pokonał kolejno: 6/0 Wiktora Śpiewaka, 6/1 Tomasza Rutowicza i 6/3 Tomasza Magierę - wszyscy Piotrków Tryb. Drugie miejsce zajął Wiktor Śpiewak, trzecie Tomasz Magiera, a czwarte Tomasz Rutowicz.

Wiesław Kozica zwyciężając w kategorii powyżej 40 lat, także bez większych problemów pokonał swych rywali, w pierwszym meczu 6/2 Stanisława Kobusiewicza, w drugim 6/1 Andrzeja Kłopotowskiego i 6/2 Mariana Gloca - także wszyscy Piotrków Tryb. Drugie miejsce zajął Marian Gloc, trzecie Stanisław Kobusiewicz, a czwarte Andrzej Kłopotowski.

W turnieju par deblowych obowiązywała zasada, że para musi mieć łącznie powyżej 65 lat. Wiesław Kozica i Bartłomiej Sobczyk spełnili ten warunek i zanim dotarli do finału pokonali w ćwierćfinale 6/4,6/3 Jacka Wężyka i Wojciecha Marszała oraz w półfinale 6/2,7/5 Grzegorza Żurkowskiego i Igora Łobodzińskiego. W finale ulegli 4/6,4/6 Stanisławowi Kobusiewiczowi i Maciejowi Wściubiakowi. Trzecie miejsce zajęli Grzegorz Żurkowski i Igor Łobodziński, a czwarte Tomasz Rutowicz i Tomasz Magiera.

W kończącym się sezonie trenerzy TUKS Kozica potwierdzili, że posiadają wysokie umiejętności tenisowe, podobnie jak i ich zawodnicy, choć zdecydowanie zgodnie twierdzą, że trudniej jest kogoś nauczyć niż samemu grać...