WZT Łódź po rozegraniu Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w kategoriach 10,12,14,16 lat dokonał podsumowania medalowego dorobku wszystkich klubów biorących udział w tej rywalizacji. Najlepszym klubem po halowych mistrzostwach okazał się ŁKT Łódź, który zdobył 18 z 80 rozdanych medali.

TUKS Kozica uplasował się na piątej lokacie, ale należy przypomnieć, że w mistrzostwach nie wystartowała dwójka czołowych zawodników - Natalia Siedliska i Michał Dembek, którzy bez wątpienia zdobyliby najprawdopodobniej medale z najcenniejszego kruszcu w singlach i deblach. Natalia i Michał startują w cyklach turniejów europejskich ETA i nie mają zaplanowanych startów zarówno w mistrzostwach halowych, jak i letnich. Natalia zagra na początku grudnia w Goeteborgu w Szwecji, a Michał w Ostravie w Czechach.