W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria skrzatów do lat 12 Tikkurila Coatings Cup 2008 wystartowało dwóch zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Wojtek Jantos i Piotr Miller. Losowanie dla bardzo dobrze dysponowanego Wojtka Janosa okazało się na tyle pechowe, że trafił na turniejową "jedynkę" Huberta Hurkacza z KKT Wrocław. Po bardzo dobrej grze Wojtek uległ 3/6,5/7 późniejszemu, jak się okazało zwycięzcy turnieju. Piotrek Miller, startując w tym sezonie po raz pierwszy w tak silnie obsadzonym turnieju uległ z kolei nr 5 Jakubowi Węgrzynowi 1/6,0/6 i też odpadł z turnieju.

Innym powodem wyeliminowania kolejnego naszego zawodnika z turnieju głównego, tym razem OTK 1 młodzików do lat 14 w Bytomiu, była grypa. Nr 7 - Paweł Kozica choć walczył do końca - odpadł w trzech setach 1/6,6/3,2/6 z Cyprianem Owczarzem z Redeco Wrocław. Gdyby Paweł wygrał, to i tak kolejny mecz musiałby oddać walkowerem z powodu wysokiej gorączki.

Piotrek Miller i Wojtek Jantos już zapowiedzieli rewanże w kolejnym OTK skrzatów, który rozegrany będzie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem w Poznaniu. Paweł Kozica wystąpi zaś 2 stycznia w zapowiadanym Międzynarodowym Turnieju Tenisowym TTK Junior Tennis Tournament Warriors Tour 2009 w Rzymie we Włoszech i po wylądowaniu 6 stycznia w Poznaniu szybko musi się przenieść na turniej główny Mistrzostw Polski Młodzików do lat 14, który odbędzie się już nazajutrz 7 stycznia w Sopocie.