W Hali Tenisowej Krolstav TK Tennispoint Frydek-Mistek w Czechach rozegrano Halowe Mistrzostwa Okręgu Moravskoslezskiego skrzatów do lat 12. Wystąpił w nich zawodnik TUKS Kozica, reprezentujący we Czechach barwy TK Slavia Orlova - Wiktor Przybylski.

W singlu Wiktor w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 7/5,6/4 Stepana Holisa TK DEZA Vala?sk? Mezir?c?, a w walce o miejsce w ćwierćfinale uległ 0/6,3/6 Ondrejovi Vojkzvce TK Tenis Rolnov p.Radho?tem.

W deblu Wiktor wystąpił z powodzeniem w parze ze swym kolegą Piotrem Matuszewskim TK Slavia Orlova (KT Start Łódź). Obaj zdobyli tytuł deblowych mistrzów Okręgu Moravskoslezskiego pokonując kolejno pary: 6/0,6/0 Filip Mali? TK Kentaur Nova V?tkovice - Kry?tof B?lek TK SC Ostrava, 6/0,6/0 Tom?? Fargac TC Trinec - Filip Tetera TO VOKD Ostrava-Poruba, w półfinale: 6/0,6/0 Kry?tof Krmaschek TK Tennispoint Frydek-Mistek - Filip ?enk TK Tennispoint Frydek-Mistek i w finale 2/6,6/0,6/2 parę nr 2 mistrzostw Ondrej Motyka Slavoj ?Śesk? Te??n - Pavel Vr?na TK Precolor Prerov.