Na balonowych kortach KS Posnania w Poznaniu dwóch zawodników TUKS Kozica: Mikołaj Potarzycki i Wiktor Przybylski wystąpiło w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów do lat 12. Udanie zagrał Mikołaj, który dotarł do finału singla i debla.

W singlu rozgrywano najpierw turniej w grupach. Zwycięzcami swych grup zostali zarówno Mikołaj Potarzycki, jak i Wiktor Przybylski. W ćwierćfinale Potarzycki pokonał 6/3,6/2 Jedrzeja Nowaka AZS Poznań, w półfinale 6/4,6/4 Jakuba Stawskiego SKT Szczecin, a w finale uległ 4/6,3/6 Adamowi Kaczmarkowi z AZS-u Poznań. Wiktor Przybylski zakończył singla na ćwierćfinale, ulegając po bardzo trudnym, zaciętym pojedynku Michałowi Jeziorskiemu z MMKT Łęczyca 3/6,6/4,4/6.

W deblu Mikołaj wystąpił z Michałem Jeziorskim. W półfinale pokonali oni 6/4,6/4 parę Adam Kaczmarek AZS Poznań - Jakub Chenafi PKT Pobiedziska i w finale 6/0,6/0 Kamila Bratkowskiego i Mikołaja Baryłę obaj AZS Poznań. Wiktor Przybylski w parze z Norbertem Tadyszakiem AZS Poznań ulegli w półfinale 3/6,4/6 Bratkowskiemu i Baryle.

26 punktów zdobytych przez Mikołaja Potarzyckiego podniosą go w rankingu PZT z pozycji 90 znów o kilkanaście miejsc.