Po kolejne punkty do klasyfikacji europejskiej ETA do lat 14 wybrała się do Czech i Wielkiej Brytanii zawodniczka naszego klubu Natalia Siedliska. W Czechach Natalia zagrała w Pribramie, a w Wielkiej Brytanii w Bolton.

W czeskim ETA 2 Realsport Open Natalia zagrała jedynie w singlu, gdzie w I rundzie pokonała 6/2,6/4 Andreę Kulovą Czechy, a w II rundzie uległa także Czeszce, późniejszej jak się okazało zwyciężczyni turnieju - Terezie Hejlovej 2/6,6/7.

W brytyjskim ETA 1 Aegon Teen Tennis, na halowych kortach Bolton Arena zagrała czwórka powołanych do reprezentacji Polski przez PZT zawodników. Byli to "świeżo upieczeni" halowi mistrzowie Polski młodzików z Sopotu: Zuzanna Maciejewska i Kamil Gajewski oraz Natalia Siedliska i Michał Dmochowski.

Tylko Natalii udało się "ugrać" rundę w turnieju głównym, pozostali nasi reprezentanci musieli pogodzić się z porażką już w I rundzie. "Natka" wśród 48 zawodniczek pokonała 6/3,6/2 Brytyjkę Kyrę Akinnibi, a nazajutrz przegrała 1/6,2/6 z nr 7 turnieju Holenderką Indy de Vroome. W deblu Natalia wraz z Zuzią Maciejewską w I rundzie pokonały 7/5,6/1 Brytyjki Beth Askew i Eden Silwa, a w II uległy 6/3,2/6,4/10 Estonce Anett Kontraveit i Węgierce Szabinie Szlavikovics.

Dwukrotnie druga runda Natalii w singlu i mała zdobycz punktowa w deblu powinny dać jej już na następnej liście miejsce w pierwszej setce młodziczek w Europie. Na liście ETA sklasyfikowanych jest obecnie blisko 1000 zawodniczek w Europie.