Trzecie miejsce w deblu zajął w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików do lat 14, rozegranym na czterokortowej hali klubu MKT Stalowa Wola - zawodnik TUKS Kozica - Paweł Kozica.

Paweł zagrał w tym turnieju w parze z Maciejem Boruchem TKT Tikkurila Tarnów. Jako rozstawieni z nr 2 w I rundzie mieli wolny los, w II ćwierćfinałowej pokonali 6/3,6/1 braci Michała i Piotra Klimów z KS Tęcza Kielce, a w półfinale ulegli 4/6,2/6 reprezentantom KT Okęcie Warszawa Michałowi Mizińskiemu i Marcinowi Pniewskiemu zajmując trzecie miejsce.

W singlu Paweł Kozica rozstawiony był z nr 4 i w I rundzie łatwo pokonał 6/1,6/0 Ernesta Bezulskiego STZ Polkowice, w II trafił na bardzo dobrze dysponowanego, późniejszego finalistę singla Marcina Pniewskiego z Okęcia. Przy stanie 2/1 w pierwszym secie Pawłowi jeszcze przydarzyła się po dobiegu do piłki niemiła kontuzja pięty. W konsekwencji bólu przegrał pierwszego seta 1/6, a i w drugim rezultat okazał się taki sam.

O kolejne punkty do klasyfikacji młodzików Paweł walczyć będzie już w tym tygodniu na balonowych kortach poznańskiej Posnanii.