W dwóch turniejach mladsich żakiń, czyli skrzatek do lat 12, wystąpiła w Czechach zawodniczka naszego klubu - Ania Slovakova. Ania grała dotychczas z bardzo dużymi sukcesami jedynie w kategorii deti do 9 lat, bowiem w Czechach istnieje zakaz startu zawodników 9 letnich w kategorii starszej. Nie przekłada się to potem na inne kategorie, ale w tej najmłodszej obowiązuje bezwzględnie. Nie możliwym jest nawet wyrobienie licencji przez 9-latka, więc i starty automatycznie, także są nie możliwe.

Ania pierwszy swój turniej w nowej kategorii rozegrała w Mistrzostwach Regionu Jihomoravskiego, które rozegrano w Tenisowej Hali w Kurdejovie. Choć walczyła z zawodniczkami o rok i dwa lata starszymi udało jej się zdobyć pierwsze punkty w nowej kategorii wiekowej.

W singlu w I rundzie pokonała 6/1,6/2 Alice Mikulenkovą TK Tesla Brno, a w II uległa 6/1,7/5 drugiej rozstawionej Lucie Prochazkovej TK Neride. W deblu Ania zagrała w parze z Danielą Kosn?covą TC MJ Tenis Brno. W I rundzie pokonały 6/0,6/1 Alice Mikulenkovą TK Tesla Brno i Eli?kę Pek?rkovą TK SK Zlin, a w ćwierćfinale uległy turniejowej "jedynce" Lucie Proch?zkov? TK Neride - Michaela Bry?kov? TK Uhersk? Hradi?te.

Drugim występem Ani do lat 12 był bardzo silnie obsadzony turniej CTS B 12 Volkl Cup rozegrany w TK Tenis-Centrum w Hradec Kralove. Tam niestety Ani nie udało się ugrać ani rundy w singlu, ani w deblu. W singlu uległa 2/6,3/6 ??rce Bezd?ckovej Orlick? TK Zamberk, a w deblu występując z Ad?lą Fassmannovą TK Hav?rov /turniejową singlową dwójką/ uległy w I rundzie parze TK SK Zlin Barbora Miklov? - Sabina Machalov? ze względu na kontuzję Fassmanovej, której doznała już w drugim pojedynku singlowym.

Ania próbowała też swoich sił w kategorii starsich żakiń, czyli zawodniczek do lat 14! Tam Ania wystąpiła także w Mistrzostwach Regionu Jihomoravskiego, które rozegrano w Jihlavie. I o dziwo ugrała rundę w singlu pokonując 6/2,7/5 Andreę Poslun?ną ZLTC Brno. W II nie dała rady już rozstawionej Lindzie Dubskiej Slov?ck? TK Breclav przegrywając 0/6,1/6. W deblu Ania z Andreą Poslun?ną ZLTC Brno były o krok od ugrania rundy, ale w zaciętym pojedynku przegranym 6/7,3/6, musiały uznać wyższość pary Katerina Stloukalov? TC MJ Tenis Brno - Hana Uhrov? JOPI TC Brno.