Drugie miejsce w deblu zajął w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików do lat 14, rozegranym w hali KS Mostostal Zabrze - zawodnik TUKS Kozica - Paweł Kozica. Paweł zagrał w tym turnieju deblowym w parze z Kacprem Madejem z KS Warszawianka Warszawa.

Jako rozstawieni z nr 1 w ćwierćfinale pokonali 7/5,6/2 parę Michał Kuchmacz ChTT Chorzów - Michał Widuch MKS Śląsk Zabrze, w półfinale 6/4,7/5 Pascala Kłosa UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda i Bartłomieja Bieleckiego MKS 1985 Szczawno Zdrój, a w finale ulegli 4/6,4/6 Janowi Duchnowskiemu i Marcinowi Pniewskiemu obaj RKS "Okęcie" Warszawa.

W singlu Paweł Kozica rozstawiony był z nr 5 i w I rundzie uległ w bardzo zaciętym i stojącym na dobrym poziomie spotkaniu 6/0,4/6,6/7 Janowi Duchnowskiemu RKS Okęcie Warszawa, którego pokonał w poprzednim turnieju w Poznaniu w dwóch setach zakończonych tie-breakami.

O kolejne punkty do klasyfikacji młodzików Paweł walczyć będzie jeszcze w lutym, tym razem na "sztucznej trawie" w balonowych kortach ChTT w Chorzowie.