Na 9 balonowych kortach Chorzowskiego Towarzystwa Tenisowego o nawierzchni sztuczna trawa rozegrano ostatni w sezonie 2009 Halowy Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Super Seria skrzatów do lat 12. W turnieju wystąpiły dwa filary rankingu PZT tej kategorii wiekowej reprezentujący TUKS Kozica: lider - Michał Dembek, który w swym dorobku zdobył już 902 punkty i 6 w tym rankingu - Wojtek Jantos, który w swym dorobku zgromadził - 374 pkt.

Drabinka turnieju chłopców na 64 uczestników spowodowała, że nasi rozstawieni zawodnicy odpowiednio z numerami 1 i 5 mecze rozpoczęli od drugiej rundy. Michał Dembek, mimo tak silnej obsady nie napotkał na większy opór zawodników dochodząc do finału, tam dopiero wygrywając z Hubertem Hurkaczem KKT Wrocław stracił 6 gemów. Tracąc tylko 2 gemy w 4 meczach we wcześniejszych rundach pokonał kolejno: 6/0,6/0 niestowarzyszonego Bartłomieja Hołubca, 6/0,6/0 Andrzeja Franko TKS Arka Gdynia, walkowerem w ćwierćfinale Piotra Matuszewskiego KT Start Łódź, w półfinale 6/2,6/0 Jakuba Węgrzyna TKT Tikkurila Tarnów i w finale wspomnianego Huberta Hurkacza 6/2,6/4.

Wojtek Jantos w II rundzie pokonał 6/2,6/0 Mikołaja Wrzoła KS Górnik Bytom, w III 6/1,6/0 Karola Szczepańskiego KT Legia Warszawa, a w ćwierćfinale natknął się na Huberta Hurkacza, który pamiętając porażkę z niedawnych Halowych Mistrzostw Polski w Sopocie wziął rewanż i pokonał Wojtka 6/3,4/6,10/8.

W deblu nasi zawodnicy wystąpili w różnych parach: Michał Dembek, jak na mistrzów Polski przystało z Hubertem Hurkaczem, a Wojtek Jantos z Michałem Łągwą reprezentującym od tego sezonu PKTZ Winner Piotrków Tryb. W turnieju debla wystąpiło 15 par, więc Michał z Hubertem mieli wolny los. W ćwierćfinale pokonali 6/0,6/0 Kamila Kałuzińskiego KKT Moto Krynica i Adriana Szołdrę STT Fakro Nowy Sącz, w półfinale znów za sprawą Piotra Matuszewskiego KT Start Łódź, grającego w parze z Robertem Liubysem RKS Okęcie Warszawa otrzymali walkower (przypomnijmy, że zarówno Piotrek Matuszewski, jak i Robert Liubys byli wcześniej zawodnikami naszego klubu). W finale chorzowskiego debla Michał Dembek i Hubert Hurkacz pokonali 6/1,6/3 sopocką parę z SKT Maksymilian Raupuk i Cezary Walkusz. Wojtek Jantos i Michał Łągwa po pokonaniu w I rundzie 6/2,6/0 Andrzeja Franko TKS Arka Gdynia i Karola Szczepańskiego KT Legia Warszawa niespodziewanie ulegli w ćwierćfinale 3/6,3/6 Piotrowi Matuszewskiemu i Robertowi Liubysowi, kończąc udział w turnieju.

Po Super Serii jeszcze Supermasters dla najlepszej szóstki w Pabianicach, a do intensywnej dalszej rywalizacji Wojtek i Michał włączą się już w końcówce kwietnia, kiedy to rozpocznie się letni sezon 2009, no poza małymi wyjątkami, czyli ewentualnymi występami w europejskich turniejach ETA do lat 12 i 14.