Siedem medali zdobyła reprezentacja zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. w Letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego skrzatów do lat 12, które pod koniec kwietnia rozegrano na piotrkowskich kortach OSiR-u. W turniejach singlowych wystartowało 17 chłopców i 11 dziewcząt, a w turniejach deblowych odpowiednio 7 i 4 pary.

Wśród skrzatek jedyny brąz dla TUKS Kozica zdobyła w deblu Ada Hodorowicz, która wystąpiła w parze z Leną Hodorowicz z Winnera Piotrków Tryb. Ada była jedyną naszą zawodniczką, która debiutowała w turnieju klasyfikowanym przez PZT, w tej kategorii wiekowej. W półfinale Ada i Lena uległy późniejszym złotym medalistkom Angelice Łukasik i Marii Robowskiej 2/6,2/6. W singlu Ada przegrała w I rundzie z Darią Wojtowicz TUKS Champions Team Piotrków Tryb.

Pozostałe sześć medali wywalczyli chłopcy: 1 brąz w singlu Piotr Szymański i 1 srebro w deblu oraz 4 brązowe w deblu: Piotr Miller, Michał Sikorski, Wiktor Przybylski i Mikołaj Potarzycki.

W singlu Piotrek Szymański rozstawiony był z nr 3 i obronił swoje rozstawienie zdobywając brązowy medal. W I rundzie miał wolny los w II pokonał klubowego kolegę Artura Paturę 6/4,7/5 i w ćwierćfinale 6/0/6/0 innego klubowego kolegę Mikołaja Potarzyckiego. W półfinale Piotrek uległ Piotrowi Matuszewskiemu z łódzkiego Startu 0/6,1/6.

W grze podwójnej srebrny medal zdobył Piotrek Szymański w parze z Wojciechem Sobierajem z łódzkiego Eurotenisa. Jako rozstawieni z nr 2 w ćwierćfinale pokonali 6/3,6/3 Artura Paturę i Kubę Nagórskiego TUKS Kozica Piotrków i w półfinale 6/4,6/4 inną klubową parę Wiktor Przybylski - Mikołaj Potarzycki, którzy zdobyli brązowe medale. Brąz wywalczyła jeszcze para Piotrek Miller - Michał Sikorski pokonując w ćwierćfinale 6/2,6/3 Michała Jeziorskiego MMKT Łęczyca i Jakuba Kozioła ŁKT Łódź. W półfinale Piotrek I Michał ulegli po walce 5/7,3/6 późniejszym złotym medalistom Piotrowi Matuszewskiemu KT Start Łódź i Michałowi Łągwie PKTZ Winner Piotrków Tryb.

Singla dziewcząt wygrała Maria Robowska ŁKT Łódź pokonując w bardzo trudnym meczu 6/2,6/7(2),10/8 Ewę Żyłkę MKT Łódź. Mistrzem województwa w singlu został Piotr Matuszewski pokonując 3/6,6/1,10/1 Michała Łągwę.

W letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego do lat 10,12 i 14 TUKS Kozica zdobył z piotrkowskich klubów tenisowych najwięcej, bo 14 medali !!!

Praca szkoleniowa obu trenerów - Wiesława Kozicy i pracującego od dwóch już lat Bartłomieja Sobczyka daje znakomite efekty.

***Dla uzupełnienia informacji podajemy, że w Letnich Mistrzostwach Województwa skrzatów z TUKS Kozica nie zagrali, przygotowując się do innych turniejów zdecydowanie wyższej rangi - lider polskiego rankingu skrzatów, tegoroczny 3-krotny złoty medalista mistrzostw Polski - Michał Dembek, szósty w tymże rankingu Wojtek Jantos (złoto i brąz w mistrzostwach Polski) oraz Ania Slovakova - Czeszka reprezentująca nasz klub, (ubiegłoroczna złota medalistka w singlu i deblu mistrzostw Polski krasnali), która bez wątpienia także zdobyłaby medale.