Bardzo dobrze spisał się w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1 młodzików do lat 14 w Stalowej Woli reprezentant TUKS Kozica Piotrków Tryb.- PAWEŁ KOZICA. W singlu dotarł on do finału, a debla wygrał w parze z Dawidem Baranowskim TUKS Nortenis Piotrków Tryb.

W drabince singlowej Paweł rozstawiony był z nr 2 i w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 6/3,6/4 Piotra Bednarczuka KT Avia Świdnik, w ćwierćfinale 4/6,6/2,6/0 nr 5 turnieju Michała Klimę KS Tęcza Kielce, a w półfinale spisującego się rewelacyjnie właśnie do półfinałów Michała Rybkę RKT ABC Rzeszów 6/7(5),6/1,6/3. Od początku turniej toczył się z dużymi niespodziankami. W II rundzie odpadło już bowiem 6 rozstawionych graczy, poza Pawłem Kozica i Michałem Klimą. W finale Paweł Kozica uległ bardzo dobrze dysponowanemu w tym turnieju Piotrowi Bukowcowi STT Fakro Nowy Sącz 2/6,0/6 inkasując do klasyfikacji PZT 48 pkt.

Międzywojewódzcy mistrzowie w deblu - para Paweł Kozica i Dawid Baranowski w OTK na kortach MKT Stalowa Wola rozstawieni byli z nr 1. Zwyciężając cały turniej w I rundzie mieli wolny los, w ćwierćfinale pokonali 6/2,6/1 parę Sebastian Lubieniecki - Jakub Sarysz - obaj MKT Stalowa Wola, w półfinale Piotra Bukowca i Konrada Konopackiego - STT Fakro Nowy Sącz 6/4,6/4 i w finale 7/5,7/5 Macieja Domańskiego PKTZ Winner Piotrków Tryb. i Jana Duchnowskiego RKS Okęcie Warszawa.

Za zwycięstwo w deblu Paweł otrzymał 16 pkt do klasyfikacji PZT młodzików i sam uznał, że turniejowy maj szczęśliwie zapisuje się w zestawieniu jego sukcesów, popartych długoletnią pracą.

Brawo Paweł! Teraz OTK 2 w Chrząstowicach k/Opola. Tam jeszcze nasz młodzik nie gościł. Zobaczymy, czy na kortach Wojtka Jantosa, z którym planuje grę deblową, będą spodziewane sukcesy?