Wspaniale spisał się w Letnich Mistrzostwach Województwa Łódzkiego kadetów do lat 16 reprezentant naszego klubu - Paweł Kozica. Na kortach MKT Łódź nasz najlepszy młodzik wśród kadetów o dwa lata starszych zdołał wywalczyć brązowy medal w singlu i złoty w deblu! Niewiele brakowało, a Paweł... zostałby nawet mistrzem turnieju singlowego, ale na przeszkodzie stanęli,... ale po kolei...

W mistrzostwach rozgrywanych systemem każdy z każdym w grupach z grą o miejsca wystartowało zaledwie ośmioro zawodników. Z szansami na medal w singlu z TUKS Kozica zagrali: Paweł Kozica i Miłosz Gala.

Miłosz niestety nie wyszedł z grupy po dwóch porażkach 3/6,3/6 z Dawidem Baranowskim TUKS Nortenis Piotrków Tryb. i 3/6,2/6 z Maciejem Domańskim PKTZ Winner Piotrków Tryb. Paweł Kozica w grupie pokonał 6/2,6/3 Dawida Żabickiego TUKS Nortenis Piotrków Tryb. i 6/2,6/2 Witolda Soleckiego MKT Łódź, uległ zaś 4/6,4/6 Mikołajowi Apelt-Ciupińskiemu.

W półfinałach singla po zaciętej walce Maciej Domański pokonał 7/5,6/4 Pawła Kozicę, a Mikołaj Apelt-Ciupiński 6/4,6/2 Dawida Baranowskiego. Złotym medalistą LMWŁ kadetów, po zwycięskim finale 4/6,7/6(4),6/2 nad Maciejem Domańskim, został Mikołaj Apelt-Ciupiński - reprezentant gospodarzy. W walce o III miejsce Paweł Kozica TUKS Kozica pokonał 6/3,6/1 Dawida Baranowskiego TUKS Nortenis Piotrków Tryb.

W deblu Paweł Kozica wystąpił w parze z Maciejem Domańskim uzyskując rozstawienie z nr 2. W półfinale Maciek i Paweł, jako doświadczeni debliści pokonali Dawida Żabickiego i Miłosza Galę 6/0,6/1 i w finale tryumfując 6/1,6/1 Dawida Baranowskiego i Mikołaja Apelta-Ciupińskiego.

Brawo Paweł razem do klasyfikacji PZT kadetów otrzymałeś aż 50 pkt. za turniej singlowy i deblowy!