Bardzo dobrze spisuje się w turniejach skrzatów do lat 12 Czeskiego Związku Tenisowego zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Wiktor Przybylski. W dwóch rozegranych przez niego turniejach w pierwszej połowie sierpnia dotarł do dwóch półfinałów singla i dwóch finałów debla w Mohelnicy i w ?umperku.

W Mohelnicy na kortach TJ MEZ w turnieju Delikomat Cup 2009 wśród 16 zawodników Wiktor w I rundzie pokonał Ondreja Zemana TO Witzenmann Opava 6/0,6/1, a w ćwierćfinale 6/0,6/0 Jakuba Dosedela TC Brno. W półfinale musiał uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju Tom??a P?rala TO Witzenmann Opava i uległ 3/6,2/6 zajmując trzecie miejsce.

W deblu Wiktor Przybylski wystąpił w parze z Tom??em Hamplem Tenisov? Klub Brunt?l. W ćwierćfinale pokonali oni 6/1,6/3 parę Jakub Dosedel TC Brno - Michal Korenek TO TJ Milo Olomouc i w półfinale 6/2,6/4 parę Daniel Penkava - Adam Svoboda obaj TJ MEZ Mohelnice. W finale Wiktor i Tom?? ulegli 1/6,0/6 Tom??ovi P?ralovi TO Witzenmann Opava i Dominikovi Darmovzalovi TJ Sokol Vrbno p.Pradedem.

Po tygodniowej przerwie Wiktor zagrał w turnieju o Sokolski Puchar na kortach T.J. Sokol ?umperk. Tam w singlu, jako rozstawiony z nr 3 w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 6/0,6/1 Dominika Va?ko TJ Sokol Vrbno p.Pradedem, a w III 6/0,6/0 Jakuba Demela TK Opava. W półfinale znów trafił na nr 1 turnieju Dominika Darmovzala TJ Sokol Vrbno p.Pradedem i przegrał 3/6,1/6 zajmując także III miejsce.

W deblu Wiktor zagrał w parze z Martinem Hor?ckiem T.J. Sokol ?umperk. Jako rozstawieni z nr 2 w I rundzie mieli wolny los, w II pokonali 6/3,5/7,6/2 Petra Stolarika TJ Sokol Vrbno p.Pradedem i Vojtecha Vychopen?a TK LAVIS Hor?ovsk? T?n i w półfinale 6/0,6/0 Jiriego Pumprla Sokol Z?breh i Adama Svobodę TJ MEZ Mohelnice. W finale Wiktor i Martin ulegli 1/6,3/6 parze nr 1 Dominik Darmovzal TJ Sokol Vrbno p.Pradedem - Bartonek Luk?? TJ Sokol Vrbno p.Pradedem zajmując w turnieju II miejsce.

Turniej w Mohelnicy i ?umperku to już piąty i szósty tegoroczny turniej Wiktora Przybylskiego w Czechach. Razem z rozgrywkami drużynowymi Wiktor zdobył już do czeskiego rankingu 210 punktów. W czasie rozgrywek drużynowych gra w zespole TK Slavia Orlova.