W przedostatnim, w tym sezonie halowym WTK skrzatów w województwie łódzkim w singlu tryumfował zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Artur Patura. Turniej, który odbył się tym razem w hali Centrum Tenisowego "Zawada" w Łodzi był czwartym wygranym WTK-iem do lat 12 w karierze Artura. Oprócz niego wśród 18 skrzatów wystąpili jeszcze z TUKS Kozica: Kacper Błaszczyk, Kuba Nagórski i Michał Matuszewski.

Artur, rozstawiony z nr 2, krocząc do zwycięstwa pokonał kolejno: 6/0,6/0 Juliana Dzięgielewskiego z AZS-u Łódź, 6/0,6/0 Kacpra Dworaka NST Łódź, 6/2,6/1 Wiktora Przybylskiego KT Start Łódź i w finale 6/4,7/5 Marcina Morawskiego Eurotenis Łódź. Do ćwierćfinałów singla dotarli jeszcze: nr 4 - Kuba Nagórski po pokonaniu w II rundzie klubowicza Michała Matuszewskiego 6/3,6/0 oraz nr 6 Kacper Błaszczyk po pokonaniu 2/6,6/2,10/8 Maxa Twardowskiego z AZS-u Łódź.

W deblu z TUKS Kozica zagrali: Kacper Błaszczyk z Michałem Matuszewskim, którzy zajęli III miejsce po pokonaniu 6/3,6/4 Juliana Dzięgielewskiego i Maxa Twardowskiego oraz Artur Patura w parze z Wiktorem Przybylskim KT Start Łódź, zajmując II miejsce. Artur i Marcin w I rundzie pokonali 6/2,6/2 zawodników niestowarzyszonych Piotra Czajkowskiego i Adama Kałużkę, w półfinale 6/2,6/3 Kacpra Dworaka NST Łódź i Kacpra Maciejewskiego ŁKT Łódź, a w finale ulegli pechowo 6/4,6/7(5),7/10 Marcinowi Morawskiemu Eurotenis i Jakubowi Koziołowi ŁKT Łódź.

Nie zachwyciła w WTK w krasnalkach jedyna nasza reprezentantka - Ola Nadajewska, która ogólnie zajęła 8 miejsce. Ola w grupie pokonała 6/2 Natalię Pocztę PKT Pabianice i 6/0 Aleksandrę Tomczyk Eurotenis Łódź oraz uległa 4/6 Weronice Fąnkowskiej PKT Pabianice i zajęła II miejsce wychodząc tym samym do grupy grającej o miejsca 5-8. Tam nie wykazując należytej koncentracji i woli walki uległa w trzech meczach: 4/6 Wiktorii Gale PKT Pabianice, 3/6 Malwinie Maciejewskiej ŁKT Łódź i 6/7(4) Zuzannie Kurowskiej ŁKT Łódź zajmując ostatnie 8 miejsce.

Ola już czeka na kolejny turniej, który odbędzie się także w CT "Zawada" i zapowiada, że teraz odegra się na rywalkach...