Zaledwie dwuosobowa reprezentacja TUKS Kozica w składzie: Paweł Kozica i Piotr Szymański uczestniczyła w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 2010, które tradycyjnie rozegrano na kortach MOSiR-u w Pabianicach w dniach 30.04-02.05.2010. W mistrzostwach tych uczestniczyli zawodnicy dwóch województw: łódzkiego i świętokrzyskiego.

Nasi reprezentanci, choć tylko dwaj, zajęli klubowo niespodziewanie III miejsce na 8 rywalizujących ze sobą klubów i zdobyli cztery medale: Paweł Kozica dwa srebrne i jeden brązowy (debel, mikst, singiel), a Piotrek Szymański w parze z Pawłem Kozicą brąz w deblu.

W singlu Paweł, rozstawiony z nr 3 w I rundzie miał wolny los, w II pokonał 6/2,6/0 Jakuba Kozioła ŁKT Łódź i w ćwierćfinale 6/3,6/2 Mateusza Świątka z KS Tecza-Społem Kielce. W półfinale Paweł nie sprostał nr 1 turnieju Kamilowi Majchrzakowi z PKTZ Winner Piotrków Tryb. i ulegając 0/6,1/6 zdobył brązowy medal.

Srebrny medal Paweł Kozica zdobył w deblu grając w parze z klubowym kolegą Piotrkiem Szymańskim. Jako rozstawieni z nr 2 w ćwierćfinale pokonali 6/2,6/2 parę MUKS Gemik Kielce Mateusz Grygiel - Piotr Gawęcki, a w półfinale otrzymali walkower z powodu choroby jednego z zawodników z pary Wojciech Bisiński MUKS Gemik Kielce - Filip Grabosz NST Kielce. W finale ulegli 0/6,1/6 parze nr 1 turnieju Kamil Majchrzak - Paweł Zawisza PKTZ Winner Piotrków Tryb.

Trzeci medal, czyli srebro Paweł wywalczył w parze z Magdaleną Fręch z ŁKT Łódź w mikście. Rozstawieni z nr 1 Magda i Paweł w I rundzie mieli wolny los, w II pokonali 6/2,6/2 Magdalenę Stępnik i Wojciecha Bisińskiego z Gemika Kielce i w półfinale łatwo parę PKTZ Winner Piotrków Tryb. Michalinę Jędrzejczak i Pawła Zawiszę. W finale stojącym na dobrym poziomie Magda i Paweł ulegli piotrkowskiej parze z PKTZ Winner Dominika Opala - Kamil Majchrzak 4/6,5/7.

Piotrek Szymański w singlu rozstawiony był z nr 6 i miał wolny los, w II rundzie pokonał bez straty gema Bartosza Plewę MUKS Gemik Kielce, a w ćwierćfinale uległ Pawłowi Zawiszy 3/6,0/6. W mikście grając z Patrycją Karolak z łódzkiego MKT w I rundzie mieli wolny los, a w ćwierćfinale trafili na późniejszych tryumfatorów całego turnieju - parę Dominika Opala - Kamil Majchrzak i odpadli przegrywając 3/6,2/6. Nie wiele brakowało, bo tylko 1 punkt w sumie rankingów Patrycji i Piotrka i oni byliby rozstawieni z nr 4 i wtedy na pewno z ich potencjałem zdobyliby medale, ale niestety w tenisie czasami niewiele brakuje do szczęścia...