W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1 w Stalowej Woli wystąpił zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Piotr Szymański. Piotrek dotarł w singlu do ćwierćfinału, a w deblu w parze z Jakubem Węgrzynem zajął drugie miejsce.

W singlu, jako rozstawiony z nr 8 w I rundzie miał wolny los, a w drugiej pokonał 6/1,6/1 Mateusza Kaczorowskiego Return Łomża. W ćwierćfinale nie sprostał nr 3 Michałowi Bedrze UNTS Warszawa i uległ 6/4,6/7(0),3/6.

Lepiej Piotrkowi poszło w deblu, gdzie w parze z Jakubem Węgrzynem UKS Czarna, pokonali w ćwierćfinale 6/0,6/0 Kamila Dawida Avia Świdnik i Mikołaja Cygana GKS Górnik Łęczna i w półfinale 7/5,3/6,10/7 parę nr 2 Mateusz Piątek - Piotr Bednarczuk obaj Avia Świdnik. W finale Piotrek i Kuba ulegli 4/6,0/6 nr 1 Piotrowi Bukowcowi STT Fakro Nowy Sącz i Michałowi Bedrze UNTS Warszawa.

Kolejnym startem Piotrka będą Letnie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego młodzików w Piotrkowie Trybunalskim, w których liczy na medale.