Kolejny udany występ zanotował w serii WTK-ów, tym razem w Łęczycy, na kortach MMKT - reprezentant TUKS Kozica - Kuba Nagórski. Po zwycięstwach w Piotrkowie Trybunalskim i Pabianicach, Kuba dotarł w kolejnym turnieju do finału zarówno singla, jak i debla.

W singlu w turnieju grupowym Kuba wygrał grupę pokonując kolejno: 6/4,6/2 Adama Kwiatkowskiego ST Tie Break Warszawa, 6/2,6/2 Mateusza Janikowskiego WTS Deski Warszawa i 6/2,6/3 Daniela Patoletę Eurotenis Łódź. W grupie finałowej o miejsca I - III, w której zagrali zwycięzcy grup Kuba pokonał 6/4,6/1 Jakuba Kozioła ŁKT Łódź i w meczu o I miejsce uległ pechowo 6/4,2/6,6/10 Marcinowi Morawskiemu z Eurotenisa Łódź.

W deblu w parze z Jakubem Koziołem, jako para nr 2 mieli wolny los, a w półfinale pokonali 6/2,6/2 Kacpra Dworaka niestowarzyszonego z Łodzi i Dominika Śliwińskiego z PKT Pabianice. W finale ulegli 3/6,3/6 Marcinowi Morawskiemu z Eurotenisa Łódź i Tomaszowi Dudkowi TKKF OSiR Falenica Warszawa.

Choć nie zwycięstwa, a drugie miejsca, to Kuba turniej może zaliczyć do udanych. Kolejne zdobyte punkty, podniosą go zapewne do góry w klasyfikacji skrzatów w rankingu PZT, a i zdobyte trofea też na pewno ucieszą.