W kolejnym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1 skrzatów do lat 12 wzięli udział najlepsi zawodnicy TUKS Kozica Piotrków Tryb. Na kortach ST Tie-Break w Warszawie zagrali z powodzeniem Piotrek Miller i Michał Sikorski.

Obaj jechali z nadziejami, by wygrać turniej, lecz w półfinałach zatrzymali ich mistrz i wicemistrz Polski. A oto szczegóły. Piotrek rozstawiony z nr 1 w I rundzie miał wolny los. W II pokonał łatwo 6/0,6/1 Andrzeja Pyrkosza z KTA Wrocław, a w ćwierćfinale 6/2,6/3 Michała Lemparta z UKT Yonex Trzebinia. W półfinale Piotrek spotkał się z aktualnym mistrzem Polski Bartoszem Klukowskim z UKS Okęcie Sport Warszawa i niestety "zatrzymał" się w turnieju ulegając 2/6,2/6.

Podobną drogę miał Michał Sikorski, który rozstawiony z nr 3 także miał wolny los, a potem pokonał w II rundzie 7/6(3),6/0 Tomasza Dudka z TKKF Falenica i w ćwierćfinale 3/6,6/2,10/6 Bartosza Kurka z UKT Yonex Trzebinia. W półfinale Michał napotkał aktualnego wicemistrza Polski Roberta Wrzesińskiego UKS Okęcie Sport Warszawa i uległ mu, po bardzo zaciętym pojedynku 6/3,4/6,6/10. Obaj nasi zawodnicy odpadli więc w półfinałach warszawskiego turnieju ulegając aktualnemu mistrzowi i wicemistrzowi Polski. Tak więc w meczu TUKS Kozica - UKS Okęcie 0:2.

W deblu Michał Sikorski zagrał w parze ze stałym partnerem Andrzejem Franko z Arki Gdynia, a Piotr Miller z Kacprem Żukiem NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Andrzej z Michałem rozstawieni z nr 2 mieli wolny los, a Piotrek z Kacprem pokonali w pierwszym meczu 6/2,6/0 Jana Gałkę KS Warszawianka Warszawa i Michała Lemparta UKT Yonex Trzebinia. W półfinale naprzeciw siebie wyszły pary z naszymi zawodnikami. Lepszą okazała się para Piotr Miller - Kacper Żuk pokonując Michała Sikorskiego i Andrzeja Franko 4/6,7/6(3),11/9. W finale Piotr Miller i Kacper Żuk ulegli parze UKS Okęcie Sport Warszawa Robert Wrzesiński - Bartosz Klukowski 4/6,1/6. Była to pierwsza porażka Piotrka Millera w deblu od lutego tegoż roku. Przypomnijmy, że Piotrek wygrał w tym okresie wszystkie turnieje deblowe, w których zagrał, włącznie z mistrzostwami Polski, gdzie zdobył tytuł mistrza wraz z Piotrkiem Matuszewskim z łódzkiego Startu.