Tuż po zakończeniu obozu tenisowego w Szamotułach rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 2 skrzatek do lat 12. Udział w nim wzięła zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Katarzyna Mroczkowska. Kasi poszło super, ponieważ dotarła do finału i zajęła tam II miejsce.

W I rundzie łatwo uporała się z Martą Komar z KU AZS Bydgoszcz wygrywając 6/0,6/1. W ćwierćfinale pokonała 6/1,6/2 Martę Mędrzycką AZS Poznań, a w półfinale 7/5,6/3 Agatę Wardejn także AZS Poznań. W finale Kasia uległa bardzo dobrze dysponowanej w tym dniu Darii Kuczer z Promastersa Szczecin 2/6,0/6.

Nie powiodło się naszej zawodniczce w deblu, w którym wraz z Klarą Siłką NST opolskie odpadła już w I rundzie, ulegając 4/6,4/6 parze Daria Kuczer - Izabela Nikolenko obie Promasters Szczecin.