W Łęczycy, na coraz to piękniejszych kortach MMKT, za sprawą ich gospodarza Grzegorza Jasińskiego, rozegrano w dn. 11-12.09.2010 kolejny WTK w kategoriach 10,12,14 lat. Wspaniale spisały się tam w kategorii skrzatek do lat 12 tegoroczne wicemistrzynie Polski w grze podwójnej krasnalek z TUKS Kozica, 9-letnie Wiktoria Molińska i Ola Nadajewska. Obie po raz trzeci w karierze wygrały debla skrzatek, rywalizując z o trzy lata starszymi konkurentkami.

Ale zacznijmy od najmłodszej kategorii, czyli krasnali i krasnalek. U chłopców mieliśmy jednego reprezentanta - Filipa Sobisza, a wśród dziewczynek zagrały Ola i Wiktoria.Filip zajął w turnieju trzecie miejsce po trzech wygranych: 6/1 z Wojtkiem Żmudowskim MMKT Łęczyca, 6/0 z Nicolasem Ludwikiewiczem NST łódzkie i 6/1 z Hubertem Kalaczyńskim oraz dwóch porażkach 0/6 z Janem Piotrowskim z PKT Pabianice i 2/6 z Patrykiem Niełacnym także PKT Pabianice.

Druga wśród krasnalek była Wiktoria Molińska, a trzecia Ola Nadajewska. Wiktoria uległa jedynie zwyciężczyni turnieju Marcie Jaśkiewicz z łódzkiego Eurotenisa 1/6, a pokonała trzy pozostałe rywalki: 6/2 Julię Zduńczyk MMKT Łęczyca, 6/2 Ole Nadajewską TUKS Kozica i 6/0 Julię Kominiak MMKT Łęczyca. Ola Nadajewska po dwóch zwycięstwach 6/2 z Julią Zduńczyk MMKT i 6/0 z Julią Kominiak MMKT oraz dwóch porażkach po 2/6 z koleżanka klubową Wiktorią i tryumfatorką turnieju Martą Jaśkiewicz zajęła III miejsce.

Bardzo dobrze spisały się nasze krasnalki w skrzatkach. W singlu w pojedynkach grupowych Ola i Wiktoria rywalizowały w dwóch różnych grupach. "Wika" pokonała 6/2,7/5 Jadwigę Wygodę ŁKT Łódź i 6/2,6/2 Julię Zduńczyk MMKT Łęczyca, a uległa Darii Walczak Eurotenis Łódź 3/6,5/7, zajmując II miejsce w swojej grupie. Ola zaś pokonała 6/2,6/2 Julię Kominiak MMKT Łęczyca i uległa 2/6,3/6 Marcie Jaśkiewicz Eurotenis Łódź oraz 3/6,4/6 Adzie Komorowskiej PKT Pabianice, zajmując III miejsce w grupie. W meczu o miejsca III - IV Wiktoria Molińska pokonała 6/2,6/3 Adę Komorowską, a o miejsca V- VI Ola Nadajewska uległa Jadwidze Wygodzie 1/6,1/6. W turnieju zwyciężyła Marta Jaśkiewicz pokonując swoją koleżankę klubową Darię Walczak 6/3,6/4.

Osiągnięte pozycje w singlach nie zaspokoiły jednak zawodniczek TUKS Kozica. W turnieju deblowym Wiktoria Molińska i Ola Nadajewska pokonały w półfinale łatwo parę nr 1 składającą się z finalistek singla 6/2,6/3 i otworzyły sobie drogę do zwycięstwa, gdzie w finale pokonały 3/6,7/5,10/8 parę nr 2 Jadwigę Wygodę i Adę Komorowską. To już trzeci tryumf tych młodych zaledwie 9-letnich "wojowniczych żółwi Ninja" w turniejach deblowych WTK w ich karierze. Brawo dziewczęta!!! Znów z ciekawością będziemy wyczekiwać listy nr 10 PZT, gdzie spodziewamy się pewnego awansu obu zawodniczek TUKS Kozica.

W kategorii skrzatów także wystąpiło dwóch reprezentantów najlepszego piotrkowskiego klubu. Filip Sobisz i Michał Matuszewski skojarzeni byli przez losowanie w jednej grupie. Filip po pokonaniu 6/2,6/3 Kacpra Chowańca MMKT Łęczyca uległ 2/6,2/6 Jakubowi Koziołowi ŁKT Łódź i 3/6,3/6 koledze klubowemu Michałowi Matuszewskiemu. Michał dodał jeszcze zwycięstwo 6/3,6/3 nad Kacprem Chowańcem i porażkę 2/6,2/6 z Jakubem Koziołem, by grać w konsekwencji o miejsca III-IV. Tu po bardzo dobrej grze pokonał 6/3,6/2 Daniela Patoletę z Eurotenisa Łódź i zajął miejsce na najniższym stopniu podium. Filip zaś uległ 2/6,2/6 Janowi Piotrowskiemu z PKT Pabianice i zajął miejsce VI. Turniej wygrał Jakub Kozioł ŁKT Łódź pokonując w finale 6/3,7/6 niestowarzyszonego z Łodzi Kacpra Dworaka. W deblu nie udało się naszym obu zawodnikom, grającym w różnych parach, dojść do finału, przegrali oni swoje półfinałowe pojedynki zajmując III miejsca w łęczyckim turnieju.

W młodzikach do finału dotarł jedyny nasz reprezentant - Mikołaj Potarzycki. Wcześniej pokonał on wszystkich swoich rywali w grupie w następujących stosunkach: 7/5,6/3 Michała Jeziorskiego MMKT Łęczyca, 6/2,6/2 Jana Kulikowskiego NST łódzkie i 6/2,3/6,11/9 Marcina Morawskiego Eurotenis Łódź. W finale Mikołaj uległ 2/6,1/6 Maksymilianowi Makowskiemu MKT Łódź, zajmując II miejsce. W deblu Mikołaj w parze z Wiktorem Przybylskim KT Start Łódź zajęli III miejsce ulegając w półfinale 3/6,3/6 parze nr 1 Michałowi Nowaczykowi i Maksymilianowi Makowskiemu z MKT Łódź.