Dwie drużynyTUKS Kozica Piotrków Tryb. do lat 12, zarówno wśród dziewcząt, jak i wśródchłopców w Halowych Drużynowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego, na etapiepółfinałów wylosowały Pabianicki Klub Tenisowy. Oba mecze TUKS Kozica - PKTPabianice rozegrano w hali MOSiR-u w Pabianicach 15.11.2009.

Wspaniałe i pewne zwycięstwa po 3:0 odniosły obie ekipy pod kapitanatem Wiesława Kozicy. Ani skrzaty, ani skrzatki nie chcieli być gorsi jedni od drugich, toteż koncentracja i wola walki spowodowały te bezprecedensowe zwycięstwa.

Piotrkowskie skrzaty straciły zaledwie dwa gemy w całym meczu eliminując z awansu do dalszej rywalizacji w Regionie Wschodnim pabianicką drużynę. Wyniki poszczególnych spotkań przedstawiały się następująco:

Piotr Miller - Juliusz Lesman - 6/0,6/0
Artur Patura - Dominik Śliwiński - 6/0,6/1
Debel: Michał Sikorski/Piotr Miller - Juliusz Lesman/Dominik Śliwiński - 6/0,6/1.

Skrzatki rozpoczęły pewnie od zwycięstwa Kasi Mroczkowskiej 6/1,6/2 nad Wiktorią Jurek, ale w drugim meczu niespodziewanie zaczęły się "schody". Nowo pozyskana do naszego klubu uzdolniona 10-latka Emma Zakordoniec pewnie wygrała pierwszego seta 6/0 z Agnieszka Hoją, a w drugim zwalniając grę dostosowała się do tempa gry pabianiczanki, której bardzo to odpowiadało i zaczęła tracić gemy, aż do stanu 1/5. Szybka analiza gry w drugim secie kapitana drużyny i zaaplikowanie całkiem innej taktyki, dało w konsekwencji zwycięstwo debiutującej w składzie TUKS Kozica Emmie 7/5. 6/0,7/5 więc dla TUKS Kozica. W deblu nasze doświadczone, już bądź co bądź, Kasia Mroczkowska i "świeżo upieczona" mistrzyni województwa 9-letnia Wiktoria Molińska, nie dały szans Wiktorii Jurek i Agnieszce Hoji tryumfując 6/0,6/0.

Oba błyskawiczne zwycięstwa po 3:0 z PKT Pabianice dały awans do dalszego etapu rozgrywek obu naszym drużynom, bowiem nie ma potrzeby rozgrywania finału, gdyż do Regionu Wschodniego w każdej z kategorii awansują po dwie drużyny.