Ruszyła karuzela turniejowa 2010. W Pabianicach w hali MOSiR-u WZT Łódź zorganizował Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego krasnali i krasnalek do lat 10. Do walki o tytuły i medale zameldowało się w okresie "jesienno-grypowym" 9 zawodniczek i 15 zawodników, co i tak należy uznać za bardzo dobrą frekwencję, jak na nasze województwo, biorąc pod uwagę ubiegłe lata.

Do rywalizacji przystąpiły trzy zawodniczki TUKS Kozica Wiktoria Molińska, Aleksandra Nadajewska i Marta Winiarska. Dzięki rozstawieniom i szczęśliwemu losowaniu wylądowały one, ku zadowoleniu trenera i ich samych, w różnych grupach.

Wspaniale zaprezentowała się z całej trójki wychowanka trenera Wiesława Kozicy - 9-letnia Wiktoria Molińska, która "zmiotła" wszystkie swoje przeciwniczki z kortu, zdobywając tytuł halowej mistrzyni województwa łódzkiego.

Wiktoria, jako rozstawiona z nr 1 pokonała w grupie 6/3 Weronikę Fąnkowską PKT Pabianice oraz 6/2 Martynę Lizak, także z Pabianic. Swoją grupę wygrała także rozstawiona z nr 3 Aleksandra Nadajewska. Doświadczenie i umiejętności zbierane konsekwentnie i pracowicie z dużym zaangażowaniem podczas ubiegłego sezonu musiały dać efekt. Ola pokonała 6/2 Natalię Pocztę PKT Pabianice i 6/4 Wiktorię Gałę PKT Pabianice. Trzecia z naszych reprezentantek Marta Winiarska musiała uznać w grupie większe umiejętności bardziej doświadczonej Jadwigi Wygody ŁKT Łódź i uległa jej 2/6. Bardzo dobrze jednak zaprezentowała się w meczu z Zuzanna Kurowską z ŁKT Łódź i pokonała ją 7/5, przedłużając sobie szanse do walki o brązowy medal.

W grupie finałowej Wiktoria Molińska pokonała sensacyjnie 6/4 Jadwigę Wygodę ŁKT Łódź oraz 6/2 koleżankę klubową Olę Nadajewską i została po raz pierwszy w swej młodej, acz bogatej już karierze, mistrzynią województwa łódzkiego. BRAWO WIKA !!! Srebro przypadło Jadzi Wygodzie, która w tym turnieju wyróżniona została także przez organizatorów nagrodą fair play, ufundowaną przez firmę PawForm. Brąz wywalczyła zasłużenie druga z wychowanek trenera Kozicy Ola Nadajewska oraz pabianiczanka Wiktoria Gała. Całoroczne zaangażowanie Oli i jej taty dały wreszcie upragnione efekty. SUPER OLA!!! Piąte miejsce zajęła Marta Winiarska, która już zapowiedziała, że włączy się do walki o medale w przyszłorocznych letnich mistrzostwach województwa. Brawo Marta! Zaprezentowałaś się w tak dużej rangą imprezie na prawdę super.

U chłopców liczyliśmy na złoto, ale niestety gorączka zmogła po pierwszym dniu naszego faworyta - Michała Matuszewskiego. Chłopcy rywalizowali wpierw w 4 grupach i tylko zwycięzcy mieli prawo zagrać w grupie finałowej o kolory medali. Rozstawiony z nr 1 Michał Kaźmierski TUKS Kozica dwa razy pokonał gładko swych rywali po 6/2 i już do południa wyszedł z grupy. Jego rywalami byli Jakub Lesman PKT Pabianice i klubowy kolega Michał Motyl. W drugiej grupie bardzo dobry mecz zagrał z wiceliderem klasyfikacji Filip Sobisz TUKS Kozica ulegając faworytowi spotkania dopiero w zaciętym tie-breaku. Filip udowodnił, że może liczyć się w tym sezonie w walce o pierwszą "trójkę". Nasz piotrkowianin niestety nie włączył się tym razem w walkę o medale. W grupie trzeciej debiutował z TUKS Kozica Filip Dzwonek. Zebrane doświadczenia w trzech rozegranych meczach grupowych dadzą mu na pewno orientację w dalszych treningach i startach turniejowych. Grupę czwartą bez straty gema wygrał Michał Matuszewski TUKS Kozica i gdy wszystko wskazywało, że to on zdobędzie nazajutrz złoty medal, do głosu weszła gorączka, która uniemożliwiła Michałowi walkę o kolor złoty medalu. Musiał zadowolić się jedynie brązem, który sędzia naczelny wręczył starszemu bratu Piotrkowi z prośbą o przekazanie "chorowitkowi".

W grupie finałowej z kompletem zwycięstw złoty medal zdobył bardzo dobrze wyszkolony technicznie reprezentant PKT Pabianice Dominik Śliwiński, srebro wywalczył Łukasz Jach PKT Pabianice, a dwa brązy przypadły w udziale naszym Michałom z TUKS Kozica Kaźmierskiemu i Matuszewskiemu.