Siedem medali zdobyli w Halowych Mistrzostwach Województwa Łódzkiego młodzików do lat 14 zawodnicy Tenisowego Uczniowskiego Klubu Sportowego "Kozica" Piotrków Trybunalski. W Pabianicach dwukrotnie złoty medal przyjmował 8 obecnie w rankingu krajowym do lat 14 - Michał Dembek. Raz w singlu i raz w deblu po zwycięstwie w parze z Pawłem Kozicą /10 w rankingu młodzików PZT/.

TUKS Kozica z myślą o medalach wystawił do rywalizacji 7 młodzików. Byli to: dwaj wspomniani powyżej oraz Mikołaj Potarzycki, Miłosz Gala, Piotr Miller, Piotr Szymański i Michał Sikorski.

W singlu w drodze po złoty medal i 48 punktów do rankingu PZT Michał Dembek stracił zaledwie 3 gemy. W I rundzie, jako nr 1, miał wolny los, w II pokonał 6/0,6/0 Marcina Morawskiego Łódź, w III także reprezentanta Eurotenisa Wojciecha Sobieraja 6/1,6/0, w półfinale 6/0,6/0 Piotra Matuszewskiego KT Start Łódź i w finale 6/1,6/2 Pawła Zawiszę z piotrkowskiego Winnera.

Brąz w singlu wywalczył Paweł Kozica, który w I rundzie, jako nr 2 miał wolny los, w II pokonał 6/3,6/3 Michała Sikorskiego TUKS Kozica, a w III 7/6(2),7/6(3) Piotra Szymańskiego TUKS Kozica. Paweł, wychodzący dopiero co z choroby, jeszcze na antybiotyku, nie sprostał w półfinale Pawłowi Zawiszy z Winnera i uległ mu 6/7(7),2/6.

W deblu wywalczyliśmy aż pięć medali. Złote wywalczyli, jak już wspominaliśmy, Paweł z Michałem, a brązowe po zwycięstwie 6/2,6/1 nad parą Michał Jeziorski MMKT Łeczyca - Jakub Tłokiński PKT Pabianice - Piotr Miller i Michał Sikorski oraz Mikołaj Potarzycki TUKS Kozica w parze z Piotrem Matuszewskim KT Start Łódź po zwycięstwie 6/1,6/2 nad parą Wojciech Sobieraj Eurotenis Łódź Wiktor Przybylski KT Start Łódź.