U nas siarczyste, nieprzyjemne mrozy, a w słonecznych Emiratach Arabskich o punkty do światowego rankingu ITF juniorek do lat 18 walczyła 15-letnia zawodniczka naszego klubu - Natalia Siedliska. Wystąpiła ona bardzo udanie w turnieju głównym singla i debla w Abu Dhabi ITF Junior Championships 2010.

W singlu dotarła do ćwierćfinału pokonując w I rundzie 6/2,6/3 Fatmę Al Janahi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz w II 6/1,6/1 Kim Sadi z Syrii. W ćwierćfinale przegrała z Ukrainką Roksaną Koshman 2/6,1/6.

W deblu Natalia wystąpiła w parze z Greczynką Marią Sakkari zajmując wspaniałe III miejsce. W I rundzie pokonały one 6/0,6/2 Marię Concepcion Bulilan z Filipin i Gamilę Tameem z Egiptu, a w ćwierćfinale 6/3,7/6(6) parę z Indii Namitę Bal i Natallę Khamiejo. W walce o finał Natalia i Maria uległy 0/6,3/6 Ukrainkom Oksanie Koshman i Vladyslavie Zanosiyenko.

"Ciepłe" punkty z Abu Dhabi podniosły Natalię w rankingu ITF i po raz pierwszy zagościła w pierwszym tysiącu zawodniczek. Przed turniejem znajdowała się bowiem na 1145 miejscu z dorobkiem 16,25 pkt., a po Abu Dhabi awansowała na 889 pozycję z dorobkiem 28,75 pkt.

Obecnie rozgrywa kolejny turniej w Emiratach Junior Championships w Fujairah.