W Hali Tenisowej MOSiR im. Tadeusza Rozwensa w Pabianicach rozegrano inaugurujące nowy sezon 2012/2013 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategoriach krasnali do lat 10 (chłopcy i dziewczęta razem) i młodzików do lat 14. Piotrkowski TUKS Kozica reprezentowała dwójka zawodników: 12-letnia Wiktoria Molińska i 9-letni Oliwier Statkiewicz. Oboje spisali się, jako młodsi od swych rywali, dobrze zdobywając brązowe medale.

Wiktoria zdobyła brąz w deblu w parze z Jadwigą Wygodą ŁKT Łódź wśród młodziczek, a Oliwier brąz w kategorii krasnali.

To pierwszy medal Oliwiera w mistrzostwach województwa, który na pewno tylko otwiera jego "worek z medalami" tego etapu rywalizacji. "Oli" pokonał w grupie 4/1 Mateusza Podlewskiego UKS AT Challenge Piotrków Tryb. oraz 4/0 Mateusza Walczaka ST Winners Łódź, a uległ 0/4 późniejszej złotej medalistce Amelii Wesołowskiej ST Winners Łódź, bowiem chłopcy i dziewczęta rywalizowały tu po raz pierwszy razem, ze względu na zbyt małą frekwencję uczestników. W meczu o miejsca III-IV Oliwier pokonał 4/1 Oliwiera Szymańskiego. Zwyciężyła Amelia Wesołowska pokonując w finale piotrkowiankę z TUKS Champions-Team Julię Poterałę 5/3, pomimo prowadzenia Julii w początkowej fazie meczu 3/0.

Jedno srebro i dwa brązy, to jedyny medalowy "łup", piotrkowskich zawodników w tegorocznych halowych mistrzostwach województwa do lat 10 i 14. Bywały sezony, gdzie sam TUKS Kozica zdobywał ich 15!!!