Zajmujący obecnie 36. lokatę w klasyfikacji kadetów do lat 16, nasz 15-letni Piotr Miller, wystąpił ostatnio w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Seria 1 na kortach Akademii Tenisowej Promasters w Szczecinie. Zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. występ może zaliczyć do udanych, bowiem w singlu zajął III miejsce, a w deblu był w finale.

Piotrek lubi szczecińskie korty, to tam przecież zanotował takie sukcesy, jak: mistrzostwo Polski do lat 12 w deblu w parze z Piotrem Matuszewskim, międzynarodowe wicemistrzostwo Polski do lat 12 w deblu w parze z Marcinem Molem, brązowy medal mistrzostw Polski do lat 14 w singlu oraz  mistrzostwo Polski do lat 14 w parze z Piotrem Matuszewskim.

PICT6835

W grze singlowej, rozstawiony z nr 4, pokonał w I rundzie Filipa Filipowskiego AT Promasters Szczecin 6/4,6/0, a w ćwierćfinale 6/3,6/1 Jana Gieysztora KKT Wrocław. W półfinale Piotrek musiał uznać wyższość Michała Barei AT Promasters Szczecin, któremu uległ 3/6,1/6.

W parze z reprezentantem gospodarzy Damianem Gorszką w deblu, Piotrek uzyskał drugie rozstawienie. W ćwierćfinale obaj pauzowali, a w półfinale pokonali 7/5,6/0 Kacpra Lalka AT Promasters i Kornela Klimaszewskiego KS Tenis Park Kołobrzeg. Także finał był do wygrania, ale ostatecznie zwyciężyła para nr 1 szczecińskiego Promastersa Aleksander Woźnicki - Michał Bareja, pokonując Piotra Millera i Damiana Gorszkę 6/4,7/6(2).