W dniach 11-12.01.2014, w hali tenisowej MKT Stalowa Wola, rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny młodziczek do lat 14, w którym wzięła udział najlepsza zawodniczka województwa łódzkiego rocznika 2001 - Wiktoria Molińska TUKS Kozica Piotrków Tryb.

W grze pojedynczej Wiktoria pokonała w 1/8 finału 6/0,6/2 Gabrielę Kacprzak AM Tenis Warszawa, ale już w ćwierćfinale uległa 3/6,3/6 Dominice Szczotce PAT Rzeszów, kończąc udział w turnieju singla.

PICT7951

W grze podwójnej wychowanka TUKS Kozica Piotrków Tryb. wystąpiła z Weroniką Pociej WKT Mera Warszawa. Dobór pary był na tyle skuteczny, że obie zawodniczki zwyciężyły w całym turnieju. W ćwierćfinale, jako rozstawione z nr 1 miały wolny los, potem łatwo pokonały w półfinale 6/0,6/0 reprezentantki gospodarzy Natalię Szczupak i Wiktorię Szwajkę oraz w finale 6/0,6/4 Dominikę Szczotkę Pat Rzeszów i Julię Skibę UKT Koziołek Lublin.

40 punktów zdobytych w stalowowolskim turnieju w singlu i deblu, pozwolą przesunąć się Wiktorii, w nowej kategorii wiekowej, z 51 miejsca w rankingu PZT, o około 10 pozycji w górę.