Znów bardzo dobrze, w stawce 28 zawodników piątego Turnieju "Koko Turniej Spoko", zaprezentował się w kategorii czerwonej do lat 8, wychowanek TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Miłosz Renkiel. Do ćwierćfinału kategorii pomarańczowej do lat 9 dotarł drugi wychowanek TUKS Kozica - Mikołaj Nowak, gdzie rozegrał zacięty mecz z późniejszym zwycięzcą turnieju.

6

Na kortach pod balonem Centrum Tenisowego Zawada Miłosz Renkiel rozstawiony został z nr 3, bo taką obecnie zajmuje lokatę w łącznej klasyfikacji po 4 turniejach. Uczestników kategorii 8-latków podzielono na cztery grupy po 7 zawodników. Piotrkowski zawodnik w fazie grupowej spisał się wspaniale, wygrywając kolejno wszystkie 6 spotkań: 7/6 z Mateuszem Gołębiowskim, 7/2 z Jakubem Widlińskim, 7/6 z Przemkiem Kołodziejczakiem, 7/1, z Mateuszem Hermanem, 7/1 z Marysią Krupińską i 7/3 z Maciejem Sprusińskim. Awansując na pierwszym miejscu z grupy zmierzył się w wygranym ćwierćfinale z Julą Krynicką, wygrywając 10/3. W półfinale uległ 7/10 Kamilowi Kołodziejczykowi, późniejszemu zwycięzcy turnieju, a w meczu o III miejsce, prolongowane uczestnictwem na podium, pokonał 10/7 Sebastiana Marandę.

8

8-letni Mikołaj Nowak zagrał w kategorii pomarańczowej, czyli do lat 9. W grupie pokonał 4/1 Joanną Kwiatkowską, 4/0 Antoniego Materkowskiego i 4/1 Macieja Kierstana, a uległ 1/4 Janowi Kapłonowi. Awansując na II miejscu z grupy trafił w ćwierćfinale na obecnego wicelidera klasyfikacji krasnali do lat 10 WZT Łódź Igora Sobczyka UKS AT Challenge Piotrków Tryb, który później zwyciężył w całym turnieju. Mikołaj uległ Igorowi po bardzo dobrej grze 3/4. W turnieju 9-latków uczestniczyło 20 zawodników.