Rewelacyjną formę podczas Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Prezydenta Radomia w mini tenisie zaprezentowali piotrkowscy zawodnicy z TUKS Kozica i TUKS Nortenis, udowadniając tym samym dominację w kategoriach wiekowych do lat 8, 9 i 10 w Polsce.

Zawodnicy TUKS Kozica zdobyli aż 5 pucharów, TUKS Nortenis 1.

TUKS Kozica reprezentowali:

• w kategorii biedronek do lat 8 - Piotr Matuszewski, Piotr Miller, Krystian Śpiewak i Mikołaj Sadowski

• w kategorii mini-krasnali do lat 9: Radek Świderski, Daria Wojtowicz i Kuba Tłokiński,

• w kategorii do lat 10 w kategorii krasnali: Dominika Opala, Kaja Śpiewak, Agata Gemel, Paweł Kozica, Kamil Majchrzak, Miłosz Gala i Przemek Fijałkowski.

TUKS Nortenis reprezentował Michał Łągwa do lat 9.

W turnieju wystartowało 121 czołowych zawodników i zawodniczek z Polski, a głównie z Warszawy, Legionowa, Kielc, Radomia, Łodzi, Nowego Sącza, Zakopanego, Kozienic, Siedlec i Piotrkowa Tryb. W całym turnieju rozegrano rekordowo, aż - 250 meczy. Generalnie ton całemu turniejowi nadawali zawodnicy trenera Wiesława Kozicy. To jego plejadę profesjonalistów, wśród tak wielkiej liczby zawodników, podziwiano podczas meczów półfinałowych i finałowych turnieju o Puchary Prezydenta Miasta Radomia.

Nie mieli sobie równych reprezentanci TUKS Kozica wśród chłopców do lat 10. Urządzili oni sobie koncertowy pokaz gry w tenisa dla innych rywali i młodszych uczestników turnieju. Tu w finale puchar Prezydenta Radomia zdobył i triumfował w całym turnieju Paweł Kozica pokonując swego klubowego kolegę Kamila Majchrzaka dwukrotnie. Raz 11/8,11/9 /mecze rozgrywano na zmniejszonym korcie do dwóch wygranych setów do 11 punktów, systemem "do dwóch przegranych"/i po raz drugi 12/10 i 11/8. Paweł Kozica został tym samym już po raz piąty triumfatorem tegoż turnieju o Puchar Prezydenta Radomia. Czwarte miejsce w tej kategorii zajął Miłosz Gala, a piąte Przemek Fijałkowski - obaj TUKS Kozica

W kategorii mini-krasnali do lat 9 zwyciężył Michał Łągwa TUKS Nortenis pokonując 11/6,3/11,5/3 w finale Bartłomieja Maroszka RKT Radom. Siódmy był Jakub Tłokiński, a dziewiąty Radek Świderski - obaj TUKS Kozica. W meczu finałowym w kategorii biedronek do lat 8 zmierzyli się ponownie, jak w poprzednim turnieju Piotr Matuszewski z TUKS Kozica i Bartek Klukowski Tie-Break Warszawa. Zwyciężył w finale tym razem Klukowski pokonując w dwóch setach 14/12, 11/8 Piotrka Matuszewskiego. Tu trzecie miejsce zajął Piotr Miller TUKS Kozica pokonując 9/11, 11/6 i 5/2 Jakuba Hernika z RKT Radom.

W kategorii krasnalek do lat 10 zwyciężyła Dominika Opala z TUKS Kozica. Pokonując dwukrotnie Martę Jabłonkę KT Return Radom 11/9, 11/5 oraz 11/7, 11/7. Czwarte miejsce zajęła Agata Gemel, a piąte Kaja Śpiewak - obie TUKS Kozica.

Pięć zdobytych pucharów w tak dużej i silnej stawce zawodników świadczy niezbicie o tym, że zawodnicy TUKS Kozica są bardzo dobrze przygotowani do rozpoczętego sezonu halowego 2007. Klasyfikacja klubowa Ogólnopolskiego Turnieju w mini tenisie o Puchar Prezydenta Radomia w ramach Akademii Tenisowej Kaczora Donalda: