W Tarnowie rozegrano Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seria 1 - Tikkurila Coatings Cup skrzatów do lat 12. Wystąpiła w nim dwójka zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Paweł Kozica zajmujący obecnie 9 miejsce w rankingu PZT i Mateusz Kimelski 12 w tymże rankingu.

Obaj zawodnicy wystąpili bardzo udanie w deblu dochodząc do finału. W I rundzie mieli wolny los, jako para rozstawiona z nr 2. W ćwierćfinale pokonali 6/1,6/2 Michała Dmochowskiego KKT Wrocław i Michała Sadowskiego SKF KT 4Hand Lublin, w półfinale zaś parę SKT Sopot - Mateusz Górski - Ignacy Szyca 6/3,1/6,10/8. W finale małej kontuzji uległ Paweł Kozica i niestety zwycięzcami turnieju została druga para SKT Sopot Sebastian Chojnowski - Kamil Gajewski.

W grach pojedynczych Mateusz Kimelski dotarł do ćwierćfinału pokonując: Oskara Michałka STT Fakro Nowy Sącz 7/6,7/5 oraz Jacka Widomskiego także STT Fakro Nowy Sącz - 6/4,6/0. W ćwierćfinale Kimelski uległ 3/6,3/6 rozstawionemu z nr 1, liderowi rankingu krajowego skrzatów Michałowi Gajewskiemu z SKT Sopot.

Paweł Kozica w I rundzie pokonał 6/4,6/3 Dariusza Jaworskiego TKT Tarnów, w a II rundzie uległ Michałowi Dmochowskiemu KKT Wrocław pechowo w trzech setach 5/7,7/6 (6), 11/9.