Czwarte miejsce zajęła drużyna skrzatów TUKS Kozica Piotrków Tryb. w finale Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski 2007 rozegranych w Sopocie.

Zawodnicy trenera Wiesława Kozicy nie tyle przegrali z przeciwnikami, co z... grypą !!! Na czterech czołowych zawodników trójka rozchorowała się tuż przed finałami i nie mogła pojechać. Nie zagrali więc: Paweł Kozica - II rakieta, Dawid Baranowski - III rakieta i Kamil Majchrzak - IV rakieta. Barw drużyny w Sopocie bronili w tym układzie: Mateusz Kimelski, Paweł Zawisza i Miłosz Gala, co nie dało spodziewanych efektów w postaci medalu.

W pierwszym swym meczu drużyna TUKS Kozica uległa 3:0 KT Legia Warszawa. Mateusz Kimelski przegrał po bardzo dobrej grze 7/6,6/4 z Piotrem Łomaskim, a Paweł Zawisza 6/3,6/3 z Janem Zielińskim. W deblu piotrkowianie ulegli wyżej wymienionym 6/1,6/1. W meczu o brązowy medal z STT Fakro Nowy Sącz zawodnicy TUKS Kozica także przegrali 3:0. Mateusz Kimelski uległ 6/4,6/0 Oskarowi Michałkowi, a Miłosz Gala 6/0,6/1 Krzysztofowi Oleksemu. Debel zakończył się wynikiem 7/5,6/1 na korzyść zawodników Nowego Sącza.

Gdyby nie choroba, która złożyła zawodników, byłby co najmniej srebrny medal, - stwierdził kapitan drużyny, trener Wiesław Kozica. Tytuł mistrza Polski wywalczył SKT Sopot wygrywając w finale z KT Legia Warszawa 3:0, a brąz STT Fakro Nowy Sącz. TUKS Kozica wrócił z Sopotu jedynie z pamiątkowym pucharem za IV miejsce.