W Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie koło Poznania rozegrano Halowe Mistrzostwa Polski młodzików do lat 14, w których wystąpił nasz zawodnik - Maciek Smoła.

Maciek rozstawiony z nr 3 pokonał w singlu w I rundzie Marcina Grzesińskiego z AZS Poznań 6/1,2/6,7/6, w II Dominika Wiśniewskiego KS Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 6/3,6/0. W ćwierćfinale Maciek pechowo uległ swemu partnerowi deblowemu Maciejowi Romanowiczowi WTS Deski Warszawa 0/6,6/2,7/5, choć prowadził w trzecim secie już 5/2 oraz 5/3 i miał po 30 w ostatnim teoretycznie gemie. Mistrzem Polski został Patryk Pydyszewski TKS Arka Gdynia pokonując w finale Romanowicza 6/3,4/6,6/4.

Maciek Smoła i Maciek Romanowicz obaj w deblu w I rundzie pokonali 6/1,6/2 Zbyszka Siekierczaka TT Świerczewo i Jakuba Tokarza GTT Głogów, a ćwierćfinale ocierając się o medal ulegli Mateuszowi Kubachowi KS Budowlani Olsztyn i Jakubowi Gewertowi PKT Pobiedziska w trzech setach 6/2,2/6,6/4. Mistrzami Polski zostali: Maciej Braciszewicz GKS Górnik Łęczna i Mikołaj Jędruszczak KS Start Wisła Toruń.