Czterech zawodników TUKS Kozica Piotrków wystąpiło w OTK Super Seria skrzatów do lat 12 w Chorzowie. W eliminacjach w I rundzie pechowo przegrał rozstawiony z nr 4 Paweł Zawisza, który uległ 7/5,6/4 Maciejowi Sapocie Victoria Częstochowa. Rozstawiony z nr 2 Kamil Majchrzak natomiast po pokonaniu w I rundzie 6/1,6/0 niestowarzyszonego Szymona Wieczorka, uległ w finale eliminacji - borykając się z kontuzją nogi Łukaszowi Gosze KS Slavia Ruda Śląska - 6/3, 0/6,7/10.

W turnieju głównym wystąpili Paweł Kozica i Mateusz Kimelski. Paweł w I rundzie przegrał 6/4,6/4 z Michałem Mizińskim RKS Okęcie Warszawa - zwycięzcą turnieju z Opalenicy. Mateusz Kumelski zaś pokonał 6/4,6/0 obecnego mistrza Polski krasnali do 10 lat Krzysztofa Oleksego STT Fakro Nowy Sącz. W II rundzie Mateusz uległ po dobrej grze 6/1,7/5 Borysowi Sulgostowskiemu z Ostródy.

W deblu do półfinału dotarł Paweł Kozica grający w parze z Karolem Stypułkowskim GM Tenis Club Opole. Jako rozstawieni z nr 2 Kozica - Stypułkowski pokonali w I rundzie 6/2,6/2 parę TKT Tarnów Maciej Boruch - Dariusz Jaworski i w ćwierćfinale 6/3,6/0 parę KKT Wrocław Michał Rolski - Mateusz Terczyński. W półfinale Karol i Paweł ulegli pechowo 6/3,7/6 późniejszym zwycięzcom turnieju, parze Ignacy Szyca SKT Sopot - Paweł Wisz KS Grzegórzecki Kraków