Rewelacyjnie spisały się w półfinale Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski 2007 skrzatek do lat 12 w tenisie rozstawione z nr 3 zawodniczki TUKS Kozica Piotrków Tryb.: Natalia Siedliska i Dominika Opala. W łódzkiej hali "Stacja Nowa Gdynia" pokonały 2:1 Klub Tenisowy Jelenia Góra i awansowały do finału centralnego, w którym o medale zagrają 4 najlepsze polskie drużyny.

Read More

Zawodniczki TUKS Kozica w pierwszym swoim meczu deblowym pokonały 7/5,6/3 Natalię Lewińską i Zofię Stanisz. W drugim meczu, a pierwszym singlu Natalia Siedliska pokonała 7/5,6/0 Natalię Lewińską, a w drugim singlu o rok młodsza Dominika Opala uległa Aleksandrze Skuza 2/6,1/6. Dzięki wynikowi 2:1 Natalia i Dominika zagrają w dn. 3-4 marca w finale, z czego bardzo zadowoleni są trenerzy Wiesław Kozica i Jarosław Wolniak. O miejscu rozgrywania finału zadecyduje PZT.

W sobotę 24 lutego o godz. 9.00 w hali Szkoły Podstawowej w Szynczycach drużyna skrzatów TUKS Kozica w składzie: Mateusz Kimelski, Paweł Kozica i Kamil Majchrzak także będzie walczyć o awans do finału centralnego HDMP. Zawodnicy trenera Wiesława Kozicy zmierzą się z drużyną TKS Arka Gdynia.