W Chorzowie rozegrano finał Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski skrzatek do lat 12 w tenisie. Udział wzięły w nim 4 najlepsze drużyny z Polski: ChTT Chorzów, SKT Sopot, STT Fakro Nowy Sącz i TUKS Kozica Piotrków Tryb., które wcześniej przeszły etap wojewódzki, konferencji i półfinałów.

Zawodniczki TUKS Kozica Piotrków występując w składzie: NATALIA SIEDLISKA i DOMINIKA OPALA spisały się rewelacyjnie i zdobyły III miejsce, a tym samym brązowe medale mistrzostw Polski.

W pierwszym swym meczu o wejście do ścisłego finału piotrkowianki uległy 1:2 SKT Sopot. Przegrały 2:6,2:6 debla z Kornelią Staniszewską i Agatą Mlazgą, a w singlach Natalia Siedliska pokonała 6/1,6/0 Kornelię Staniszewską, a Dominika Opala uległa 2:6,4:6 Agacie Mlazga.

W meczu o brązowy medal zawodniczki TUKS Kozica Piotrków pokonały 3:0 STT Fakro Nowy Sącz w składzie: Nicole Kozub, Kasandra Kozub.