W hali PKT Pabianice WZT Łódź zorganizował Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego skrzatów i skrzatek do lat 12.

Wystąpiła w nich bardzo udanie ekipa TUKS Kozica Piotrków Tryb. zdobywając 14 z 24 medali do zdobycia !!!

Najlepiej zaprezentował się 11-letni Paweł Kozica, który choć o rok młodszy w stawce zawodników potrafił uporać się ze swymi wszystkimi rywalami zdobywając tytuł mistrza w grze pojedynczej i wicemistrza w grze podwójnej.

Paweł w I rundzie miał wolny los, jako rozstawiony z nr 1, w II pokonał Maksymiliana Makowskiego 6/1, 6/0, w ćwierćfinale wygrał 6/3,6/0 z Pawłem Papiernikiem TUKS Nortenis Piotrków. Od półfinałów wśród skrzatów wszyscy zmuszeni byli oglądać jedynie wewnętrzną rywalizację zawodników trenera Wiesława Kozicy. A warto wspomnieć, że i w ćwierćfinałach 7 na 8 zawodników reprezentowało Piotrków, czyli 5 z TUKS Kozica i 2 z TUKS Nortenis.

W ćwierćfinałach zanotowano następujące wyniki: /wspomniany/ Kozica Papiernik 6/3,6/0, Kamil Majchrzak TUKS Kozica - Dawid Żabicki TUKS Nortenis 6/2,0/6,10/6, Paweł Zawisza - Dawid Baranowski - obaj TUKS Kozica 6/3,6/2, Mateusz Kimelski TUKS Kozica - Piotr Dudek UKS Tenis SP 41 Łódź 6/3,6/0. W półfinałach Paweł Kozica pokonał 6/4,6/2 Kamila Majchrzaka, a Mateusz Kimelski 3/6,7/5,10/5 Pawła Zawiszę. W finale 9 obecnie w rankingu PZT skrzatów i nr 1 w Polsce wśród 11-latków Paweł Kozica pokonał Mateusza Kimelskiego 6/3,6/2. Cały komplet medali singla powędrował więc do Piotrkowa.

Także debel wśród skrzatów zdominowali zawodnicy TUKS Kozica Piotrków zdobywając 5 medali. W finale zwyciężyła para Dawid Baranowski i Mateusz Kimelski pokonując Pawła Kozicę i Kamila Majchrzaka 6/2,6/3. Brąz dla TUKS Kozica dorzucił Paweł Zawisza grając w parze z Piotrem Dudkiem. Brązowe medale zdobyli także piotrkowianie z TUKS Nortenis Dawid Żabicki i Michał Łągwa.

Niecodzienny przebieg miał turniej skrzatek. Wystąpiły w nim dwie faworytki do złotego medalu - druga w rankingu krajowym PZT Natalia Siedliska TUKS Kozica Piotrków Tryb. i Weronika Halicka z UKS Tenis SP 41 Łódź, szósta w tym samym rankingu. Żadna z nich nie zagrała w finale. Natalia niestety musiała oddać mecz walkowerem klubowej koleżance Dominice Opali z powodu choroby, a Weronika uległa sensacyjnie 22 w rankingu krajowym skrzatek Dianie Siemianowskiej PKT Pabianice 6/3,4/6,13/11. W finale Diana Siemianowska pokonała Dominikę Opalę 6/1,6/1.

Także w deblu walkower pary Siedliska-Halicka w finale zakłócił normalny przebieg turnieju, a zwyciężczyniami zostały Dominika Opala i Diana Siemianowska. Dominika i Diana pokonały wcześniej w półfinale Patrycję Karolak MKT Łódź i Karolinę Śpiewak TUKS Kozica 6/2,6/2. Siedliska i Halicka pokonały w półfinale 6/0,6/0 Karolinę Owczarek TUKS Champions Team Piotrków i Katarzynę Karwowską MMKT Łęczyca.

W klasyfikacji klubowej mistrzostw największy, jak do tej pory w historii tej kategorii triumf odniósł TUKS Kozica zdobywając 14 medali, w tym 4 złote, 5 srebrnych i 5 brązowych. Zawodnicy trenera Wiesława Kozicy pozwolili pozostałym klubom zdobyć jedynie najwyżej 3 medale... Drugi był PKT Pabianice - 2 złote, trzeci UKS Tenis SP 41 Łódź 1 srebrny i 2 brązowe, czwarty TUKS Notrenis 2 brązowe, a piąte ex quo TUKS Champions Team Piotrków, MMKT Łęczyca i MKT Łódź po 1 brązowym. Zliczając kluby piotrkowskie zdobyły w sumie 17 medali na 24 możliwe do zdobycia. To o czymś świadczy...