Trójka zawodników TUKS Kozica Piotrków Tryb. Dawid Baranowski, Paweł Zawisza i Kamil Majchrzak wzięła udział w ostatnich halowych wojewódzkich turniejach klasyfikacyjnych PZT skrzatów do lat 12.

I choć zawodnicy ci wystąpili w dwóch różnych turniejach w Łodzi i Zabrzu, to rezultaty osiągnęli identyczne, jakby "odbili sobie na xero". W singlach zajęli wszyscy trzecie miejsca, a w deblach okazali się zwycięzcami turniejów.

Kamil Majchrzak w singlu, jako rozstawiony z nr 1 w I rundzie miał wolny los, w 1/8 pokonał Mateusza Laskowskiego UKS Activ Opole 6/3, v/o krecz z powodu kontuzji przeciwnika, w ćwierćfinale Kewina Masłowskiego KS Górnik Bytom 6/4,6/3. W półfinale Kamil uległ Michałowi Rolskiemu KKT Wrocław 1/6,2/6. W deblu piotrkowski tenisista wystąpił wraz z reprezentantem ChTT Chorzów Michałem Szymczykiem. Tu też uzyskali rozstawienie z nr 1 i w I rundzie mieli wolny los, a potem pokonali, wygrywając cały turniej - 6/2,6/3 parę Kewin Masłowski KS Górnik Bytom - Michał Kuchmacz ChTT Chorzów i w finale 6/3,6/2 parę Mateusz Gilner KS Mostostal Zabrze - Tomasz Wachułka CzKT Victoria Częstochowa.

Dawid Baranowski i Paweł Zawisza. Oni także zajęli w singlu trzecie miejsca oraz wygrali razem debla. Dawid Baranowski w singlu rozstawiony był z nr 2 i miał wolny los. Potem pokonał w ćwierćfinale 6/0,6/2 Pawła Papiernika z TUKS Nortenis Piotrków Tryb. i w półfinale przegrał z Danielem Moczeniatem UNTS Warszawa 2/6,0/6. Paweł Zawisza zaś w singlu rozstawiony z nr 3 pokonał w ćwierćfinale gospodarza Piotra Dudka 6/3,2/6,10/5, a w półfinale uległ późniejszemu zwycięzcy turnieju Dawidowi Żabickiemu TUKS Nortenis Piotrków Tryb. 0/6,4/6.

Deblowy turniej w hali "Zawada" wygrali Dawid Baranowski i Paweł Zawisza pokonując w półfinale Pawła Papiernika TUKS Nortenis i Macieja Domańskiego NST Opoczno 6/2,6/3 oraz w finale parę z piotrkowskiego Nortenisa Dawid Żabicki i Michał Łągwa 6/1,6/1.