W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Super Seria młodzików do lat 14 w Zabrzu wystąpił - zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb.- Maciek Smoła.

W singlu Maciek w I rundzie, jako rozstawiony z nr 2 miał wolny los, w drugiej pokonał 6/1,6/2 Konrada Mularczyka ZTT Złotoryja, a w ćwierćfinale 6/2/6/2 Piotra Lutkowskiego KT Legia Warszawa. W półfinale Maciek wygrał z Bartłomiejem Kałuckim z UKS Kserkom Tarnów 6/1,6/2, a w finale 7/6,6/4 z Maciejem Romanowiczem WTS Deski Warszawa.Super w Super Serii poszło Maćkowi także w grze podwójnej, w której wystąpił w parze z Maciejem Romanowiczem wygrywając cały turniej. Ta para w I rundzie miała wolny los, w ćwierćfinale wygrała 6/2, 6/1, z parą Wojciech Kuta - Grzegorz Zorek TKT Tarnów, w półfinale 6/1,6/3 pokonała parę nr 3 turnieju Rafał Charkiewicz UKS Activ Opole - Piotr Lutkowski KT Legia Warszawa W finale Smoła - Romanowicz pokonali 6/0,6/0 Przemysława Filipka ChTT Chorzów i Bartosza Wojnara KS Grzegórzecki KrakówPo turnieju w Zabrzu Maciek umocnił się na 4 miejscu w ogólnopolskiej klasyfikacji PZT młodzików do lat 14, co daje mu bardzo dobrą pozycję wyjściową do rozgrywanych w sierpniu Mistrzostw Polski młodzików do lat 14 na kortach WTS Deski Warszawa.