W trzecim turnieju OTK Super Seria młodzików do lat 14 zaliczanego do cyklu o Puchar Tenisklubu w Zamościu wystąpił - zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb.- Maciek Smoła.

W singlu Maciek w I rundzie, jako rozstawiony z nr 1 miał wolny los, w drugiej pokonał 6/1,6/2 Michała Jaworskiego KT Return Radom, a w ćwierćfinale 6/0,6/1 Pawła Tarasewicza UKS Sokół Asy Białystok. W półfinale Maciek przegrał pechowo 6/4,4/6,6/2 z późniejszym zwycięzcą turnieju Bartłomiejem Kałuckim z UKS Kserkom Tarnów.

Znów zdecydowanie lepiej poszło Maćkowi w grze podwójnej, w której wystąpił w parze z Michałem Jasińskim z KT Return Radom wygrywając cały turniej. Ta para w I rundzie miała wolny los, w ćwierćfinale wygrała 6/3, 6/1, z parą Wojciech Kuta, Grzegorz Zorek TKT Tarnów, w półfinale 7/6(4),6/2 pokonała parę nr 3 turnieju Bartosz Wojnar KS Grzegórzecki Kraków - Filip Zbroja TKS Arka Gdynia W finale Smoła - Jasiński pokonali 6/2,6/2 Pawła Tarasewicza UKS Sokół Asy Białystok i Kamila Dziedzica KT Legia Warszawa.

Po turnieju w Zamościu Maciek zajmuje 2 miejsce w klasyfikacji ogólnej Pucharu Tenisklubu 2007 i na pewno w warszawskim Mastersie tego turnieju włączy się aktywnie w walce o pierwsze miejsce.