W Sopocie na kortach SKT rozegrano Mistrzostwa Polski skrzatów i skrzatek do lat 12 w tenisie.

Wspaniale zaprezentowała się w nich zawodniczka TUKS Kozica Piotrków Tryb. - NATALIA SIEDLISKA, która w singlu docierając do półfinału zdobyła brązowy medal, a w deblu w parze z Zuzanną Maciejewską KS Start Wisła Toruń zdobyła tytuł mistrzyni i złoty medal.W singlu Natalia, jako rozstawiona z nr 2 w I rundzie miała wolny los, w II pokonała Agnieszkę Brotoń MKT Nowy Sącz 6/2,6/1, w III wygrała 6/3,6/2 z Zofią Stanisz KT Jelenia Góra, a w ćwierćfinale zwyciężyła 6/2,6/4 Agatę Mlazgę z SKT Sopot. W półfinale Natalia niestety uległa 6/4,1/6,10/7 swej lokalnej rywalce Weronice Halickiej z UKS Tenis SP 41 Łódź zdobywając brązowy medal.W deblu z Zuzanną Maciejewską okazały się najlepsze i bez większych problemów zdobyły złote medale i tytuł mistrzyń Polski. Triumfując w całym turnieju pokonały kolejno: 6/1,6/1 siostry Nicolę i Kasandrę Kozub z STT Fakro Nowy Sącz, 6/1,6/0 Monikę Przybył MKS 1985 Szczawno Zdrój i Aleksandrę Skuzę KT Jelenia Góra, w półfinale 6/1,6/2 Monikę Dudzińską WKS Grunwald Poznań i niestowarzyszoną Magdalenę Lasotę i w finale 6/4,6/2 Adriannę Żurawską KS Warszawianka W-wa i Igę Odrzywołek ChTT Chorzów.

Dwa medale zdobyte przez Natalię Siedliską z TUKS Kozica Piotrków w Sopocie, to jej 8 i 9 w karierze medal mistrzostw Polski, a 40 i 41 medal dla tego piotrkowskiego klubu prowadzonego od 1991 roku przez trenera Wiesława Kozicę.