Bardzo udanie wystąpiła w międzynarodowym turnieju TENNIS EUROPE "Vitas Gerulaitis Memorial Cup 2007" skrzatek do lat 12 w Wilnie na Litwie w dniach 3-10.06.2007 - NATALIA SIEDLISKA z TUKS Kozica Piotrków Tryb.

Natalia dotarła w nim do dwóch finałów !!! A oto wyniki singla: I runda na 32 zawodniczki Marta Brunna Litwa 6/0,6/0, II runda Erika Hendsel Estonia 6/2,6/1, ćwierćfinał Justina Mikulskite Litwa 6/4,6/3, półfinał Madora Straume Litwa 6/3,6/3. W finale Natalia uległa Gabrieli Sinskaite z Litwy 0/6,3/6.

W deblu wiceliderka rankingu PZT skrzatek Natalia Siedliska wystąpiła z liderką tegoż rankingu Zuzanną Maciejewską KS Start-Wisła Toruń. Obie postawiły sobie trudne zadanie z którego się wywiązały, bowiem wygrały debla, a dochodząc do finału w trzech spotkaniach nie straciły ani jednego gema !!! W tych meczach pokonały po 6/0,6/0 Ritę Radaviciute i Saule Valentiejute - obie Litwa, Matrę Brunę i Laurę Metrevice -obie Litwa oraz Dianę Baldere Litwa i Annę Kayuda Rosja. W finale natrafiły na większy "opór" litewskich zawodniczek Justyny Mikulskite i Gabriele Sinskaite, ale zwyciężyły 3/6,6/2,6/1.

Taka forma Natalii dobrze wróży przed czerwcowymi Mistrzostwami Polski skrzatów i skrzatek, które odbędą się w Sopocie. Wystąpi tam sześcioosobowa reprezentacja TUKS Kozica Piotrków. Liczymy na 40 i kolejne medale naszych zawodników w mistrzostwach Polski.