W Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym Super Serii młodzików do lat 14 o Puchar Tenis Klubu na kortach MKT w Stalowej Woli wystąpił zawodnik TUKS Kozica Piotrków Tryb. - Maciek Smoła.

Maciek docierając do finału w singlu pokonał kolejno: w I rundzie Kacpra Stelmaszaka NST Dolnośląskie 6/0,6/2, w II rundzie Filipa Zbroję TKS Arka Gdynia 6/2,6/1, w ćwierćfinale 6/0,6/2 Dawida Kotwicę MKT Stalowa Wola i w półfinale 2/6,6/0,6/2 Bartosza Wojnara KS Grzegórzecki Kraków. W finale Maciek Smoła uległ w trzech setach Mikołajowi Jędruszczakowi KS Start Wisła Toruń 2/6,6/2,7/5.

Obaj finaliści wystąpili razem w deblu i zwyciężyli w finale. W I rundzie, jako rozstawieni z nr 1 mieli wolny los, w ćwierćfinale pokonali 6/0,6/0 Borysa Iwańskiego NST Łódzkie i Kacpra Stelmaszaka NST Dolnośląskie, w półfinale 6/2,7/6(5) Marka Konrada KS Grzegórzecki Kraków i Bartłomieja Kałuckiego UKS Kserkom Tenis Klub Tarnów, a w finale Michała Jaworskiego i Damiana Okrutnego obaj KT Return Radom 6/3,6/3.