Na kortach tenisowych OSiR-u w Piotrkowie Tryb. TUKS Champions Team zorganizował pierwszy wojewódzki turniej klasyfikacyjny krasnali do lat 10 i skrzatów do lat 12.

Wzrastająca liczba bardzo dobrze grających tenisistów w kategoriach młodzieżowych w Piotrkowie, należących do ścisłej czołówki Polski spowodowała, że Piotrków przejął inicjatywę w zakresie nie tylko organizacji turniejów w Łódzkiem, ale zdominował niemalże wszystkie turnieje województwa łódzkiego w sezonie 2006. Na tej podstawie w Piotrkowie w sezonie letnim 2007, dzięki zabiegom dwóch skutecznie współpracujących trenerów Grzegorza Żurkowskiego TUKS Champions Team i Wiesława Kozicy TUKS Kozica rozegranych będzie aż 28 turniejów wojewódzkich do lat 10.12 i 14 oraz ogólnopolskich łącznie z IV mistrzostwami Polski krasnali do lat 10 i VIII Mistrzostwami Polski Uczniowskich Klubów Sportowych.

/W turniejach wojewódzkich mogą startować jedynie zawodnicy spoza pierwszej dwudziestki list klasyfikacyjnych PZT. Nie mogli więc zagrać : Natalia Siedliska, Dominika Opala, Paweł Kozica i Mateusz Kimelski do lat 12./

W turnieju krasnalek do lat 10 zwyciężyła faworytka Marysia Robowska z UKS Tenis SP 41 Łódź pokonując w finale 6/2, 6/3 Ewę Żyłkę MKT Łódź. Trzecie miejsce zajęła Michalina Jędrzejczak z MKT Łódź, czwarte Michalina Rataj TUKS Kozica i piąte Daria Wojtowicz TUKS Kozica. 6 była Zuzanna Marciniak MKT Łódź, 7 Emilia Siewior TUKS Kozica, 8 Paulina Małolepsza UKS SP 44 Łódź, a 9 najmłodsza uczestniczka turnieju Ada Sosnowska.

Finał krasnali był trzysetowy i pasjonujący do ostatniej piłki. Zwyciężył Wojciech Sobieraj KT Topspin Łódź pokonując w finale 3/6,6/4,12/10 Piotra Millera TUKS Kozica. Trzecie miejsce zajął Jakub Tłokiński, a czwarte Artur Patura - obaj TUKS Kozica. Piąty był Igor Żabicki TUKS Nortenis, szósty Radosław Świderski TUKS Kozica. W meczu o VII miejsce Krystian Śpiewak pokonał Mikołaja Sadowskiego - obaj TUKS Kozica. 9 był Michał Sikorski, 10 Artur Pachulski, a 11 Adrian Kosiń - wszyscy TUKS Kozica.

Finał skrzatek do lat 12 także był wewnętrzną sprawą zawodniczek z Łodzi. W finale Magdalena Fręch UKS Tenis SP 41 Łódź pokonała Patrycję Karolak MKT Łódź 3/6,6/3,10/5. Trzecie miejsce zajęła zawodniczka TUKS Kozica - Karolina Śpiewak pokonując 6/2,6/2 - Marię Robowską UKS Tenis SP 41 Łódź. W meczu o 5 miejsce Monika Przybył UKS Tenis SP 41 Łódź pokonała 6/1 Karolinę Owczarek TUKS Champions Team Piotrków. 7 była Paulina Wyrwas pokonując 6/0 najmłodszą stażem w całej stawce Eweline Ostrowską - obie TUKS Kozica.

Finał debla skrzatek wygrała para Magdalena Fręch - Marysia Robowska pokonując 7/6(3),6/7(5),10/5 Patrycję Karolak i Karolinę Śpiewak.

Rywalizację wśród skrzatów zdominował reprezentant TUKS Kozica - Kamil Majchrzak, który wygrywając turniej singla stracił zaledwie 4 gemy. Pokonał kolejno: swego klubowego kolegę Miłosza Galę 6/0,6/0, Macieja Domańskiego NST Opoczno 6/3,6/0 i w finale także klubowego kolegę Pawła Zawiszę 6/1,6/0. Trzecie miejsca wywalczyli Piotr Matuszewski TUKS Kozica i Maciej Domański NST Opoczno.

Debla chłopców wygrali: Kamil Majchrzak i Paweł Zawisza pokonując 6/1/6/2 Macieja Domańskiego i Pawła Papiernika TUKS Nortenis